Chaika Beach Resort - Chaika / Metropol / Arcadia

načítavam...
Poloha: Hotel sa nachádza len cez plážovú promenádu ​​od dlhej, mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláže. Centrum s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialené len asi 350 metrov.

Vybavenie: Hotel má celkom 900 izieb a ponúka lobby s recepciou, výťahy, salóniky, reštauráciu s terasou, bar, à la carte reštauráciu (za poplatok *), obchody a kadernícky salón.
V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sú dva bazény, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (pri bazéne, na pláži za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou (do hodiny a v závislosti na počasí), satelitnou TV, telefónom, trezorom zdarma, mini chladničkou, kúpeľňou / WC so sušičom vlasov a balkónom. Prípadne je možné rezervovať iba jednorazové použitie.
Izba Economy: Izby Economy majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale bez balkóna.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Mať rovnaké zariadenia ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na more. Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive :. Stravovanie v hlavnej bufetovej reštaurácii Raňajky: 7:30 - 10:00, obed 12:30 - 14:30, večera 18:00 - 21:00, občerstvenie a nápoje v bare pri bazéne Arcadia (10:00 - 18:00) a v snack bare Metropol (10:00 - 17:00), ako aj miestne nápoje a teplé nápoje tiež každý deň od 17:00 do polnoci v Írsku od 10:00 do 17:00 * A la carte reštaurácia je otvorená každý deň od 18:30 do 21:30 (1.6.-1.9.). Hostia AI si tu môžu vychutnať večeru zdarma, a to buď raz za rezervovaný týždeň s rezerváciou, viacnásobné návštevy za príplatok a len s rezerváciou na mieste.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: denná a večerná zábava od profesionálnych bavičiek

Šport za poplatok: rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov (za poplatok)

Detský program: detské ihrisko, zábava pre deti, večerná diskotéka pre deti

Wellness: SPA centrum za poplatok

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet v hale (zdarma), bezplatné sejfy na izbách.
Minimarket, parkovanie možné za poplatok, zmenáreň na recepcii (za poplatok)

Poznámky: Stravovanie hostí začína večerou v deň príchodu. Všetci hostia, ktorí prichádzajú skôr, dostanú kartu počas dňa na občerstvenie a nápoje.
Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové.

Poznámka 2: Kontakt:
Rekreačné stredisko Chaika
Tel.: +3359 55428500
na požiadanie je možné rezervovať malé psy. (spoplatnené)
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnú cestovnú sezónu (najmä v mesiacoch máj a od polovice septembra) môžu byť voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) niekedy obmedzené kvôli malému počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu