Caesar Palace Beach

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén wifi
Poloha: Hotel Tiva del Mar sa nachádza priamo na pláži. Na miesto Sveti Vlas je to asi 3 km a na slnečnú pláž asi 7 km. Transfer z letiska Burgas do hotela trvá asi 45 minút (asi 35 km).

Vybavenie: V hoteli je recepcia s požičovňou trezorov, lobby bar, obchod, reštaurácia s terasou, à la carte reštaurácia, beauty zóna a kino. Vonku sú 2 bazény (vrátane detského bazéna) s vírivkou a pool barom. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté v cene, bazénové a plážové osušky sa vydávajú zdarma za zálohu. Plážové ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, miestni prenajímatelia. Plážový bar (vrátane konceptu AI), samostatný plážový bar a plážová reštaurácia BBQ (otvorená od 10:00 do 23:00) za poplatok

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
strana s manželskou posteľou Výhľad na more: Izby majú sprchu/WC, fén, klimatizáciu, SAT TV, telefón, chladničku a balkón s bočným výhľadom na more.
Apartmán na boku Výhľad na more: Pozostáva z obývacej izby / spálne s kuchynkou a ďalšieho samostatného priestoru na spanie (dverami alebo opticky).
strana bytu Výhľad na more 2 spálne: S rovnakým vybavením ako apartmány, s ďalšou samostatnou spálňou. Klimatizácia v obývačke/spálni.
Super lacná izba: Izby sú podobné ako dvojlôžkové izby, ale bez výhľadu na more. Majú sprchu/WC, fén, klimatizáciu, SAT TV, telefón, chladničku a balkón.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky formou bufetu (7:30-10:00), obedy a večere formou bufetu. (obed: 12:30-14:30, večer 19-21:30), neskoré raňajky, plus v lobby bare od 10:30-11:30 (15.6.-5.9.), občerstvenie, sendviče , pizza, ovocie a sladkosti. Okrem toho nápoje s alkoholom aj bez neho, teplé nápoje, nealko od 10:30 do 23:00 hod. V bare pri bazéne (otvorený 15.6.-5.9.) od 10:30 do 18:30 miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina a občerstvenie. V snack bare na pláži (otvorený od 15.6. do 5.9.) sú od 10:30 do 18:30 rôzne miestne nápoje s alkoholom a bez neho, plus občerstvenie, sendviče, pizza a nápoje od 13:00 do 15:00: 30h 4.7.-21.8. dodatočný döner kebab. Plážová reštaurácia s grilom nie je súčasťou programu AI a je spoplatnená, rôzne grilované jedlá, Int. Jedlo, nápoje, koktaily, služby all inclusive začínajú obedom v deň príchodu a končia raňajkami v deň odchodu, ak to časy odchodov a spiatočnej dopravy dovoľujú.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne animácie cez deň a predstavenia vo večerných hodinách 15.6.-5.9., kino

Šport v cene: fitness, vírivka a stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard, elektronické hry

Program pre deti: miniklub, detské ihrisko. Detské postieľky zdarma (s rezerváciou), detské animácie počas dňa a večer 6 dní/týždeň.

Wellness: Kozmetický salón a masáže za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom hoteli.
Možnosť parkovania, obmedzená ponuka, zdarma.
Minimarket, obchod, služba concierge za poplatok

Poznámky: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.
Check-in od 14:00 hod., check-out do 11:00 hod.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu