Caesar Palace Beach

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén wifi
Poloha: Hotel Tiva del Mar sa nachádza priamo na pláži. Na miesto Sveti Vlas je to asi 3 km a na slnečnú pláž asi 7 km. Transfer z letiska Burgas do hotela trvá asi 45 minút (asi 35 km).

Vybavenie: Predtým známy a premenovaný hotel Caesar Palace pod rovnakým vedením má recepciu s požičovňou trezorov, lobby bar, obchod, reštauráciu s terasou, à la carte reštauráciu, zónu krásy a kino. Vonku sú 2 bazény (jeden z nich je detský) s vírivkou a barom pri bazéne. Ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double laterálna. Výhľad na more: Všetky izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, chladničkou a balkónom s čiastočným výhľadom na more.
Apartmán na boku Výhľad na more: Pozostáva z obývacej izby / spálne s kuchynkou a ďalšieho samostatného priestoru na spanie (dverami alebo opticky).
Byt laterálna. Výhľad na more 2 SZ: S rovnakým vybavením ako apartmány, s ďalšou oddelenú spálňu. Klimatizácia v obývacia izba/spálňa.
Super Value Rooms: Všetky izby sú podobné ako dvojlôžkové izby, ale bez výhľadu na more. Vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, chladničkou a balkónom.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky (15.6.-5.9.), Obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie, zmrzlina a nápoje v bare pri bazéne (otvorené 15. 6. - 30. 9.) od 10.30 do 18.30 a občerstvenie, sendviče, pizza a nápoje od 10.30 do 18.30 v snack bare (otvorené od 15.6 do 5.9.) ). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby bare od 10:30 do 22:30 vrátane.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne denné a večerné zábavné relácie 15.6.-5.9.

Šport v cene: posilňovňa, vírivka a stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard.

Program pre deti: mini klub, detské ihrisko.

Wellness: sauna, hammam a masáže za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom hoteli.

Upozornenia: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové.

Poznámka 2:
V katalógu „Ciele slnka“ leto 2021 na strane 68.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu