Caesar Palace Beach

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén wifi
Poloha: Hotel Tiva del Mar sa nachádza priamo na pláži. Do mesta Sveti Vlas je to cca 3 km a na slnečnú pláž cca 7 km. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 45 minút (cca 35 km).

Vybavenie: V hoteli je recepcia s požičovňou trezorov, lobby bar, obchod, reštaurácia s terasou, à la carte reštaurácia, beauty zóna a kino. Vonku sú 2 bazény (vrátane detského bazéna) s vírivkou a pool barom. Plážové ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži za poplatok (osušky za zálohu). Plážový bar (vrátane konceptu AI), samostatný plážový bar & BBQ plážová reštaurácia (otvorená od 10:00 do 23:00) za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, SAT TV, telefón, chladničku a balkón.
Apartmán s výhľadom na more: Apartmány s výhľadom na more pozostávajú z obývacej izby/spálne s kuchynským kútom a samostatného priestoru na spanie (oddeleného dverami alebo opticky).
Apartmán 2 SZ bočný výhľad na more: Apartmány s dvomi spálňami bočný výhľad na more majú, inak s rovnakým vybavením ako apartmány výhľad na more, ďalšiu samostatnú spálňu (klimatizácia len v obývačke/spálni).
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby sú zariadené podobne ako dvojlôžkové izby, ale nemajú výhľad na more.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky jedlá v rámci raňajok od 7:30 do 10:30, obeda od 12:30 do 14:30 a večere od 19:30 do 21:30. Neskoré raňajky cca 10:30-11:30 (od 15.6.-5.9.) Vybrané miestne alkoholické a miestne nealkoholické nápoje, koktaily, káva, čaj a občerstvenie ako sendviče, pizza, zmrzlina a ovocie o hod. bar pri bazéne a na pláži -Snack bar cca od 10:30 do 18:30 hod. Bary pri bazéne a na pláži sú otvorené od 15.6.v závislosti od počasia - lobby bar ponúka vybrané miestne alkoholické a miestne nealkoholické nápoje, koktaily, kávu a čaj od cca 10:30 do 23:00 hod. Plážová reštaurácia s grilom a rôznymi grilovanými jedlami, medzinárodnými jedlami, nápojmi, kokteilmi a zmrzlinou nie je súčasťou programu AI a je spoplatnená.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Počas dňa animácie a večer predstavenia (6x týždenne od 15.6.-5.9.) a kino.

Šport v cene: fitness, vírivka a stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard a elektronické hry.

Detský program: miniklub, ihrisko a detská zábava (cez deň a večer 6 dní/týždeň).

Wellness: salón krásy a masáže (za poplatok).

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli).
Parkovacie miesto v cene (v závislosti od dostupnosti).
Minimarket, obchod a služby concierge (za poplatok).
Detské postieľky v cene (na vyžiadanie).

Poznámky: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.
*****************************
Check-in od 14:00 a check-out do 11:00.
*****************************Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu