Windsor Florida

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže wifi
miesto:
Hotel sa nachádza medzi plážou Copacabana a obchodným centrom v centre Rio de Janeira, oblasť ponúka veľa možností dopravy, ako sú stanice metra Flamengo a Catete, ktoré sú len 1 minútu od hotela. Pláž Flamengo a palác Catete sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze a mestskou hromadnou dopravou sa do centra mesta a nákupného centra Rio Sul dostanete za 10 minút. Najbližšie letiská sú medzinárodné letisko Galeao-Antonio Carlos Jobim (asi 15 km) a Santos Dumont (asi 30 km).

Zariadenie:
Hotel ponúka 312 izieb a má výťah. Viacjazyčný personál na recepcii v priestoroch recepcie vám pomôže s registráciou a odhlásením. K vybaveniu domu patrí trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (za poplatok). K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi doplnkové služby patrí lekárska pomoc, izbová služba za poplatok, práčovňa, práčovňa na mince a služba nosiča batožiny. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v miestnostiach. Štandardom väčšiny izieb je balkón alebo terasa. V izbách s kobercom je k dispozícii posteľ veľkosti king. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Súčasťou štandardnej výbavy je aj príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Ako zvláštnosť si hostia môžu vychutnať kozmetické produkty v kúpeľniach. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka rodinné, nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén ponúka osviežujúci pôžitok z kúpania. Vírivka vás pozýva na uvoľnenie svalov a medzitým bazén/snack bar na posilnenie. Na slnečnej terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane posilňovne, aerobiku, kúpeľov, sauny, vodoliečebných procedúr a solária.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je reštaurácia s klimatizáciou, jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.Na raňajky, obed a večeru čaká hostí chutný a bohatý bufet.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu