Best Western Manibu Recife

načítavam...
babysitting pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness wifi
miesto:
Plážový hotel sa nachádza približne 100 m od kilometrov dlhej pláže Praia de Boa Viagem. V okolí je množstvo možností zábavy. Nákupné centrum Recife je vzdialené asi 3 km od budovy hotela. Centrum mesta Recife je vzdialené približne 5 km a letisko približne 7 km.

Zariadenie:
Hostia si môžu vybrať zo 156 izieb v 9-poschodovej hlavnej budove a 8-poschodovej prístavbe. Recepcia je otvorená nepretržite. K vybaveniu patrí šatňa, úschovňa batožiny a trezor. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú 4 výťahy a bezbariérové zariadenia. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket a ďalšie obchody. K dispozícii je aj ihrisko pre mladších hostí. K ďalšiemu vybaveniu hotela patrí TV miestnosť a herňa. Ak hostia prídu autom, môžu zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a zvonček. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Na konferencie, prednášky alebo stretnutia je k dispozícii 10 miestností.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu a klimatizácia zabezpečuje správnu klímu v miestnosti. Hostia môžu úžasne relaxovať na balkóne alebo terase. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Okrem toho je tu telefón s priamou voľbou, TV so satelitnými/káblovými kanálmi, rádio, budík a WiFi (bez poplatku). Útulnú pohodu sľubuje výber vankúšov. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Kozmetické výrobky zaisťujú extra pohodlie v kúpeľniach. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Či už ste aktívni alebo túžite po oddychu, hostia si môžu zaplávať niekoľko dĺžok v jednom z 2 vonkajších bazénov, zatiaľ čo deti majú k dispozícii priestor na brouzdalisko. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Ak nechcete počas cestovania vynechať šport, hotel ponúka tenis. Fanúšikovia vodných športov sa môžu zabaviť pri plachtení a potápaní. Posilňovňa, biliard a aerobik sú súčasťou hotelovej športovej a rekreačnej ponuky. Dom ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam, masáže a solárium.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň, bar a krčmu. V nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou na hostí čakajú rôzne špeciality. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda je výber medzi bufetom, à la carte a menu, večera sa podáva à la carte.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard sú akceptované ako spôsoby platby.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu