Marina Park

načítavam...
Umiestnenie:
Tento nádherný hotel sa nachádza v tesnej blízkosti mora. Hotel je vzdialený asi 200 m od krásnej pláže Formosa s prístupom do moderného prístavu s kotviskami pre 150 jácht.

Zariadenie:
Dom má 315 izieb. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. K ubytovacím službám patrí trezor. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj obchody. Deti si môžu na ihrisku vypustiť paru. K ďalším zariadeniam v hoteli patrí TV miestnosť a herňa. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu. Medzi poskytované služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. V kúpeľni je k dispozícii sušič vlasov. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén ponúka osviežujúce potešenie z kúpania. V bare pri bazéne čaká na cestujúcich rôzne občerstvenie. Existuje veľa možností, vrátane tenisu, posilňovne, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa a salónu krásy.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je kaviareň a bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu