Maredomus

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza na pláži Praia de Iracema v meste Fortaleza na severovýchode Brazílie. Plážová promenáda ponúka množstvo nákupných a zábavných možností cez deň aj v noci. V neďalekom centre mesta sa nachádzajú pozoruhodné budovy.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta hostí v celkom 80 izbách. K dispozícii je vstupná hala a recepcia. Na väčšinu poschodí vedie výťah. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu. Klimatizácia zaisťuje správnu klímu v miestnosti. V izbách je manželská posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. V kúpeľni je sprchovací kút. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelný aqua tréning a aktívny odpočinok. K dispozícii sú vám ležadlá a slnečníky. Existuje veľa možností, vrátane posilňovne, sauny a parného kúpeľa.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Podávajú sa raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu