Sol Plaza Sleep

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wifi
miesto:
Hotel sa nachádza na pláži Armação, len 300 m od konferenčného centra Salvador da Bahia. V blízkosti sú tiež najznámejšie turistické atrakcie a množstvo reštaurácií. Zábavné centrum Aeroclube Plaza Show je tiež v bezprostrednej blízkosti.

Zariadenie:
Ubytovanie s radosťou víta hostí v 3-poschodovej budove s výťahom a 99 izbami. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Ubytovacie zariadenie ponúka bezpečnostnú schránku, požičovňu áut, izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť, biznis centrum a práčovňu na mince. Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch (bez poplatku). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Na parkovanie áut je hosťom k dispozícii garáž a parkovisko.

Ubytovanie:
izbách je klimatizácia. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky.

Šport/zábava:
Široká škála športov a zábavy ponúka možnosti pre flexibilné voľnočasové aktivity. Areál vonkajšieho bazéna je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný aqua tréning.

Jedlá:
K jedálenskému vybaveniu patrí reštaurácia, jedáleň, bar a rezervovať si môžete nocľah s raňajkami.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu