priamo na pláži v blízkosti pláže vonkajší bazén wifi
Miesto:
Hotel sa nachádza na pláži Patamares, v blízkosti konferenčného centra Salvador da Bahia. Medzinárodné letisko Deputado Luisa Eduardo Magalhães sa nachádza len cca. Vzdialenej 12 km a ponúka dobrý prístup.

Vlastnosti:
Hotel privíta svojich hostí v 191 izbách. K dispozícii sú aj rôzne zariadenia a služby, ako je práčovňa a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch je k dispozícii internet. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Pre príjemné vnútorné prostredie v izbách, klimatizácia. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortnými zariadeniami s prístupom na internet, TV a WiFi.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. Medzi možnosti zábavy patrí nočný klub.

Stravovanie:
K dispozícii je reštaurácia. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 15.02. / 19:30 hod

Iberia

So. 29.02. / 10:35 hod

Iberia

Dĺžka
13 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy, štandardná dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperátor
XFTI

Konečná cena/osoba

2 110,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Pi. 14.02. / 06:55 hod

KLM Royal Dutch Airlines

Pi. 28.02. / 15:30 hod

Air France

Dĺžka
13 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy, štandardná dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperátor
XFTI

Konečná cena/osoba

2 232,00 € | Overiť
Strana