La Boheme Hotel

načítavam...
Miesto:
Ak je "La Boheme Hotel" Ide o hotel v Tirane, Albánsko.

Vlastnosti:
Rovnako ako do domu je cestujúci v celkovo 15 izieb vítame. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Výťahom na rôznych úrovniach ubytovanie môže byť dosiahnutý. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, izbový servis, práčovňa a konferenčná miestnosť. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku hotela. Kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
Pre príjemnú vnútornú klímu v miestnosti sú klimatizované a zahreje. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. K dispozícii je tiež písacie stoly. Výhodou v miestnosti sú vybavené mini-chladničkou. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s prístupom na internet, telefón a Wi-Fi. V kúpeľni, ktorý je vybavený sprchovacím kútom, je tu sušič vlasov. Ako špeciálnu funkciu, môžu hostia v kúpeľni kozmetiky. Dom ponúka medzi rodinné izby a izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. K dispozícii je celý rad zariadení vrátane telocvične a kúpeľov.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu