Skupinové a incentívne zájazdy

bazén dovolenkaHľadáte niečo netradičné? Chcete si splniť Vaše sny? Chcete zorganizovať dovolenku pre skupinu a hľadáte niekoho, kto Vám s tým pomôže? TUI ReiseCenter je Vám k službám.


Našou snahou je uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Vieme, čo znamená kvalitný skupinový zájazd a ako Vám zaručiť neopakovateľné zážitky. 

 

 

Skupinové zájazdy

TUI ReiseCenter pomáha s organizovaním skupinových zájazdov do všetkých krajín a destinácií. Skupinové zájazdy sú väčšinou organizované zamestnávateľmi pre svojich zamestnancov, ale ich súčasťou sa môže stať každý. Neváhajte a využite naše služby pri realizovaní Vašej skupinovej dovolenky.

dovolenka schody

Incentívne zájazdy pre firmy

Spokojní pracovníci a zákazníci predstavujú z každého hľadiska zisk. Odmeňte sa neobyčajným stimulom. Ponúkame Vám miesto pre Vaše nápady. Ak si želáte večer s Robbie Williamsom alebo chcete hrať na klavíri s Hannouncourt, tak by ste nám to mali povedať.
Snívate o dobrodružnej plavbe na lodi po Colorado River alebo o žiarivej večeri v ľadovom hoteli Rovanjemi? Podeľte sa s nami o Vaše sny! Bude pre nás potešením byť tým partnerom, ktorý Vám k tomu dopomôže.

dovolenka ľudia