Užite si Ajman s prvotriednymi službami

Dovolenka v destinácii Ajman určite nesklame

Tak, ako všetky emiráty, aj Ajman  sa vyznačuje kvalitným službami na vysokej úrovni. Prvotriedne a luxusné hotely disponujú komplexným vybavením, s ktorým bude spokojný aj ten najnáročnejší dovolenkár. Táto dovolenková destinácia však nie je len o hoteloch a službách. Zešiť sa môžete na prekrásne a upravené pláže a množstvo aktivít, ktoré vás zabavia na celý deň.

                                                          Dovolenka v Ajmane

Čerstvosť na každom kroku

Jedno z mnohých miest, ktoré stojí za návštevu je trh s rybami. Trh je vhodný pre ľudí, ktorí nemajú s arómou morských živočíchov žiadny problém. A práve takí, ktorým táto aróma neprekáža alebo sa priam radia medzi milovníkov rýb a morských plodov, si toto miesto obľúbia. Na každom kroku tu nájdete čerstvé ryby a morské plody. Pravdou však je, že trhy s rybami nájdete takmer v akomkoľvek prímorskom meste. Avšak tieto trhy sú autentické a v rámci emirátov je práve rybolov to, čo odlišuje Ajman od Dubaja a iných miest v Spojených arabských emirátoch. Rybí trh však nie je jediné, čo vás v tomto meste uchváti.

                         Dovolenka v Ajmane

Ajman je miesto plné zážitkov

Okrem kvalitného odpočinku na čistých a upravených plážach, si v Ajmane užijete jedinečné architektonické stavby. Tie sú vo všeobecnosti typické pre celé Spojené arabské emiráty. Vďaka okolitej púšti si dopriajete safari výlet na štvorkolkách, čo patrí medzi zážitky na celý život.

Dovolenka v emiráte Ajman

Za pozornosť stojí aj návšteva miestnych reštaurácii, ktoré vás svojimi jedlami a pochutinami zaručene očaria. Skvelá lokalita a bohatá kultúra Ajmánu a celých Spojených arabských emirátov, predstavuje dokonalé miesto pre strávenie dovolenky. Tú si môžete vychutnať v maximálnom pohodlí. V Ajmane si môžete dopriať aj aktívne strávené dni plné nezabudnuteľných zážitkov. Nezáleží na tom, či idete na dovolenku s rodinou, s priateľmi alebo so svojou drahou polovičkou. Dovolenka v tejto destinácii vás nesklame.

                           Dovolenka v Ajmane

Kontaktujte nás, radi vám pri rozhodovaní o dovolenke v Ajmane poradíme.