TUI Magic Life Sarigerme v Turecku - klubová dovolenka all inclusive

Uprostred all inclusive raja v TUI MAGIC LIFE Sarigerme

Jeden obrázok povie viac ako 1000 slov! Ale ako natlačíte viac ako 100 all inclusive služieb do jednej fotografie? A k tomu tmavomodré more, pláž s púdrovo jemným pieskom, pár farebných katamaránov a subtropická záhrada. Voilá: vysnená kulisa pre nádherné dovolenkové spomienky. A my vieme, kde to všetko nájdete.

Jeden obrázok povie viac ako 1000 slov! Ale ako natlačíte viac ako 100 all inclusive služieb do jednej fotografie? A k tomu tmavomodré more, pláž s púdrovo jemným pieskom, pár farebných katamaránov a subtropická záhrada. Voilá: vysnená kulisa pre nádherné dovolenkové spomienky. A my vieme, kde to všetko nájdete.

TUI kolegyňa Katja bola na mieste a vyberá svojich favoritov spomedzi all inclusive služieb rezortu TUI Magic Life Sarigerme:

Mojito v bare

Samozrejme, že pri vonkajšej teplote nad 35°C dostanete okamžite chuť na chladený nápoj. V TUI MAGIC LIFE je samozrejme toto všetko v cene. Víno, pivo, nealko a samozrejme aj cocktaily. A čo je na tom to najlepšie? Že táto ponuka platí 24 hodín denne.

Vodné športy

Pláž Sarigerme je jednoducho ako sen. Púdrovo jemný piesok na pláži, ktorá sa pomaly zvažuje do tyrkysového mora. Perfektné miesto na testovanie rôznych vodných športov. Vodné lyže, surfovanie, Wakeboard – a toto všetko tiež v cene. A pokiaľ máte záujem môžete si urobiť aj rýchlokurz surfovania.

Tá strava!

Non Stop... Mimo bohatého bufetu s rozmanitou ponukou, kde hlavne na raňajky nájdete zdravé špeciality, môžete si v TUI MAGIC LIFE Sarigerme 1x do týždňa vyslúšať aj jednu z dvoch špecializovaných reštaurácií – samozrejme toto je tiež v cene.

Party poobede

Poobede o 15:00 sa zmení pláž na párty zónu. Motto dňa „La Vida Loca“ a k tomu paella, cocktailový bar a samozrejme tanec.

Party večer

Večerné párty sú nenapodobiteľné. Mojou osobnou vychytávkou bolo unplugged žívé vystúpenie v plážovom bare v modernej štýlovej atmosfére s chutnými drinkami a nohami v piesku. Ale môžete zažiť aj Oktoberfest.

Túry na horských bicykloch

Počas mojej návštevy sme nemali veľa voľného času a tak sa mi osobne nepodarilo vyskúšať jednu z ponúkaných túr na horských bicykloch, ale mala som možnosť sa stretnúť s hosťami, ktorým sa to podarilo a tí boli nadšení. Skúsený sprievodcovia vyberú túry, či už pre začiatočníkov alebo pokročilých a áno aj toto je v cene vašej dovolenky.

Ešte viac športových aktivít

Mimo vodných športov a túr na horských bicykloch sú k dispozícii aj fitnes kurzy a tenis – samozrejme tiež v cene.

Zábava pre deti

Pre deti tento klub neponúka žiadne veľké aquaparky, ako je zvykom v iných TUI MAGIC LIFE kluboch, ale napriek tomu robia pre deti rozmanitý program. Nielen mojim miláčikom sa stal MAGIC MUNGO medveď v životnej veľkosti, ktorý rozbehol detskú diskotéku presne podľa ich predstáv.

Bali postele / Daybeds

Veľmi pozitívne ma prekvapili mnohé miesta na leňošenie, ktoré boli v zelenej záhrade TUI mAGIC LIFE Sarigerme a mali aj dostatočný odstup. Po schodoch k malému vodopádu, poza palmy boli kresielka na posedenie a tzv. Bali postele umiestené priamo na pláži ponúkali priam magické momenty.

Úsmev v cene zájazdu

Priateľskosť personálu je absolútne špičková. Všade ste vítaní s otvorenou náručou, tu malým rozhovorom a tam zase úsmevom. A tak sa stane z dovolenky zábava.

 

Travel Expert Katarína