TOP 5 hotelov s izbami s privátnym bazénom

TOP 5 hotelov s izbami s privátnym bazénom

Potrebujete na dovolenke absolútne súkromie? Radi by ste si oddýchli pri vlastnom bazéne bez ostatných hotelových hostí? Vybrali sme pre Vás TOP 5 hotelov, ktoré ponúkajú veľkorysé izby s vlastným bazénom pre absolútne súkromie a relax, ale ešte aj omnoho viac.

TOP 5 hotelov s izbami s privátnym bazénom

Potrebujete na dovolenke absolútne súkromie? Radi by ste si oddýchli pri vlastnom bazéne bez ostatných hotelových hostí? Vybrali sme pre Vás TOP 5 hotelov, ktoré ponúkajú veľkorysé izby s vlastným bazénom pre absolútne súkromie a relax, ale ešte aj omnoho viac. Či už máte namierené do Stredomoria alebo Vás láka exotika vyberáme našich favoritov:

 

TOP  5

GRÉCKO ostrov Kréta

Daios Cove Luxury Resort & Villas 5*

5* Daios Cove Luxury Resort sa týči ponad nádhernú zátoku s bielym pieskom a krištáľovo čistým morom. Dôvtipná architektúra rezortu, ktorá prihliada na okolitú prírodu Vás očarí rovnako ako grécka kuchyňa alebo obrovské spa, ktoré tu nájdete tiež. Hotel ponúka junior suity s privátnym bazénom s rozlohou 42m2 ako aj vily s rozlohou dod 95m2 do 600m2.

TOP 4

GRÉCKO ostrov Mykonos

Grecotel Mykonos Blu 5*

Extravagantný hotel v tónoch bielej a modrej, kde sa  spája moderný dizajn so stredomorskou atmosférou. Nielen vďaka panoramatickému výhľadu na jednu z najexkluzívnejších zátok ostrova, patrí Grecotel Mykonos Blu k obzvlášť populárnym dovolenkovým adresám v celom Grécku. Privátne jauczzi na terase nájdete v luxusných bungalovoch s rozlohou 35m2. Suity s privátnym bazénom v prvom rade od pláže ponúkajú rozlohu 45m2 a rôzne druhy víl s rozlohou od 50m2 až do 80m2.

TOP 3

MAROKO – Marrakesch

Mandarin Oriental Marrakech 5*+

Hotelová spoločnosť Mandarin Oriental sa rozhodla postaviť hotel s konceptom víl, z ktorých má každá vlastný bazén. Výhľad na pohorie Atlas , 20 hektárov olivovníkov a orientálna atmosféra spĺňajú ideálne predpoklady pre luxusnú oázu a útočisko pred vonkajším zhonom. Vily s rozlohou od 288m2 a servis známej hotelovej siete ulahodia aj tomu najnáročnejšiemu hosťovi. Mandarin Oriental Marrakech ponúka svojim hosťom služby na najvyššej úrovni.

TOP 2

MALDIVY

Hideaway Beach Resort & Spa 5*

Ostrov Dhonakulhu, ktorý z každej strany lemuje kilometer pláže so zlatým pieskom a tyrkysové more s farebným podmorským svetom, čaká na svojich hostí-objaviteľov. Charakteristická intímna atmosféra a odľahlosť spĺňajú do bodky, čo názov rezortu sľubuje – hideaway. O svojich hostí sa dôkladne v Hideaway beach Resort & Spa postarajú v jednej z 3 reštaurácií a najmenší hostia sa zabavia v detskom klube. Rezort ponúka vily s privátnym bazénom na pláži ako aj priamo na vode a rozloha tej najmenšej začína od 190m2.

TOP 1

THAJSKO ostrov Koh Yao Noi

Six Senses Hideaway Yao Noi & Spa 5*

Maličký zelený ostrovček medzi Phuketom a Krabi ukrýva úžasný rezort s grandióznym výhľadom na zátoku. Všetky pool vilky sú obkolesené tropickou zeleňou a sú vsadené s láskou do okolitej prírody. Na stavbu Six Senses Hideaway Yao Nois Resort & Spa boli použité materiály nachádzajúce sa v okolí, aby bolo zachované spojenie s prírodou. Hotel sa môže popýšiť aj vínnou pivnicou a spa postavenom  v štýle thajskej dediny. Každá vila má vlastný bazén a rozlohu od 154m2.

Už ste dostali "chuť na dovolenku"? Veríme, že Vás náš výber inšpiroval.

 

Travel Expert Katarina