TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY PRE CESTOVATEĽOV

TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY PRE CESTOVATEĽOV

Vianoce sú tu čo nevidieť a my sme sa rozhodli Vám predstaviť pár tipov na možno trošku netradičné darčeky pod stromček. Nechajte sa inšpirovať pestrou paletou úplne odlišných produktov a možno si vyberiete aj Vy svoju ďalšiu dovolenku.

TIPY na Vianočné darčeky pre všetkých cestovateľov:

Vianoce sú tu čo nevidieť a my sme sa rozhodli Vám predstaviť pár tipov na možno trošku netradičné darčeky pod stromček. Nechajte sa inšpirovať pestrou paletou úplne odlišných produktov a možno si vyberiete aj Vy svoju ďalšiu dovolenku.

LEN TO NAJLEPŠIE – hotelová sieť Six Senses

Táto hotelová značka získala už druhý rok po sebe ocenenie „WORLD´S BEST AWARDS 2018, TRAVEL + LEISURE USA. Pobyt v ktoromkoľvek rezorte zo siete Six Senses je nezabudnuteľným zážitkom. Sieť si vyberá tie najkrajšie miesta na svete pre svoje rezorty, ktoré sú postavené v súlade s okolitou krajinou a pri zariaďovaní sú použité materiály z okolitej prírody. Útek pred každodennou realitou je tu zaručený aj vďaka excelentným službám, lokalitám mimo masový turizmus a hlavné slovo má príroda. Rezorty zo siete Six Senses nájdete napríklad na Seychelách, Maldivách, v Ománe v časti Musandam, Kambodži, Indonézii na ostrove Bali, ale aj v Európe vo Francúzsku, Grécku, Španielsku a Švajčiarsku.

Six Senses Yao Noi, Thajsko

LETNÁ DOVOLENKA – rodinná dovolenka s deťmi

Viete akú radosť urobíte obdarovaným, keď si pod stromčekom nájdu letnú dovolenku pri mori? Budú sa na ňu tešiť viac ako pol roka a ešte aj dlho po nej. Rodinne orientované hotely napríklad v Grécku, Turecku, Španielsku s ponukou all inclusive služieb pre bezstarostný pobyt, poloha priamo na pláži, animácie pre malých aj veľkých, široká ponuka športových aktivít, touto kombináciou sa zavďačíte každému.

NEW YORK NETRADIČNE– niečo pre filmových fanúšikov

Big Apple  alebo aj mesto, ktoré nikdy nespí. A čo už môže byť viac tematické pre Vianoce ako komédia Sám doma v New Yorku 2 : Stratený v New Yorku? Ubytovanie v legendárnom hoteli The Plaza, jazda limuzínou a mnoho iných zážitkov, priblížia svetovú metropolu v úplne inom svetle. Motto The Plaza New York znie: Pamätajte, ak sa kedykoľvek budete cítiť ako stratený v New Yorku, nikdy nebudete Sám doma v The Plaza.

Hotel The Plaza, New York

PLAVBA LOĎOU – spoznávať svet pohodlne

Veľmi populárnou kombináciou poznávacieho zájazdu s pobytovým sú plavby loďou. Flotila lodnej spoločnosti TUI Cruises s úplne novými alebo zrekonštruovanými plavidlami, premium all inclusive na palube a širokým výberom trás je ideálnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pravidelných lodných pasažierov. Či zvolíte plavbu po Stredozemnom mori so zastávkami na ostrovčekoch a v známych mestách alebo niekoľkodňovú transatlantickú plavbu, nemusíte sa báť, že by sa obdarovaní nudili. Na moderných lodiach Mein Schiff nájdu na palube bežecký ovál, sauny s panoramatickými oknami, bazény, kasíno, divadlo, ako aj niekoľko reštaurácií s rôznymi druhmi kuchýň.

Mein Schiff 1, TUI Cruises

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA – ideálny darček pre každého koho chcete potešiť

Nie ste si istý a bojíte sa zariskovať? Nevadí, nechajte výber na obdarovaného, darujte darčekovú poukážku. Výšku darčekového poukazu si určíte sami a obdarovaný ho môže použiť na kúpu ľubovoľného produktu. Nemusíte si lámať hlavu, či túži po exotickej zimnej dovolenke alebo ho láka predĺžený shopping víkend v Dubaji alebo si rád pozrie históriu v Ríme, vyberie si sám s vedomím, že tento zážitok má od práve Vás.

Travel Expert Katarina