TIP na návštevu Viedne ako ju ešte nepoznáte

TIP na návštevu Viedne ako ju ešte nepoznáte & nádherný večer pri klasickej hudbe !

TIP na návštevu Viedne ako ju ešte nepoznáte! Nádherný večer pri klasickej hudbe v nezabudnuteľnej atmosfére zámku Schönbrunn a jeho klasických koncertov. V zrekonštruovanej Orangerie zámku Schönbrunn, kde kedysi koncertoval aj sám Mozart, môžete zažiť čarovný koncert s vybranými dielami Mozarta a Straussa.

TIP na návštevu Viedne ako ju ešte nepoznáte!

Zažite nádherný večer pri klasickej hudbe v nezabudnuteľnej atmosfére zámku Schönbrunn a jeho klasických koncertov.

V zrekonštruovanej Orangerie zámku Schönbrunn, kde kedysi koncertoval aj sám Mozart, môžete zažiť čarovný koncert s vybranými dielami Mozarta a Straussa.

Už od roku 1997 ponúka zámok Schönbrunn koncerty ako pevnú súčasť Viedenského kultúrneho a hudobného života. V tradičnej Orangerie zámku Schönbrunn vo Viedni sa denne prezentujú rôzne koncerty s tými najkrajšími melódiami Wolfganga Amadea Mozarta a Johanna Straussa.

WOLFGANG AMADEUS MOZART & JOHANN STRAUSS

V prvej časti predstavenia si vychutnáte niektoré z najkrajších árií a duet koncertov a opier Wolfganga Amadea Mozarta, ako napríklad „Le Nozze do Figaro“, „Čarovná flauta“ a „Don Giovanni“.

Obľúbené operetné árie, valčík a polka kráľa valčíka Johanna Straussa od „Netopier“, cez „Cigánsky barón“, až po „Na krásnom modrom Dunaji“ – si vychutnáte v druhej časti predstavenia.

Koncertným večerom Vás budú sprevádzať dvaja operný speváci (soprán a baritón) a šarmantný baletný pár.

 

Viac informácií nájdete na: https://www.imagevienna.com/de/schloss-schoenbrunn-konzerte-wien.html