Silvester na horách

Silvester na horách

Rozmýšľate nad Silvestrovskou lyžovačkou? Prinášame 3 tipy hotelov v Rakúsku, ktoré sú také rôznorodé ako Vy - naši klienti.

SILVESTER NA HORÁCH V RAKÚSKU

Rozmýšľate nad Silvestrovskou lyžovačkou? Prinášame 3 tipy hotelov v Rakúsku, ktoré sú také rôznorodé ako Vy -naši klienti. Či máte chuť si len poriadne zalyžovať s partiou kamarátov a večer sa zabaviť alebo hľadáte luxusný moderný hotel so službami na tej najvyššej úrovni, v tom najpopulárnejšom stredisku alebo sa chystáte na rodinnú lyžovačku s Vašimi najmenšími, pre každého sme našli ten pravý hotel!

 

Elizabeth Arthotel Ischgl 5* - The Art of Dreaming

Miesto pre sny. Miesto pre všetko neočakávané, absolútne odlišný druh luxusu, miesto, kde sa nevšedné mení na dovolenkovú rutinu. Elizabeth Arthotel Ischgl leží v jednom z momentálne najpopulárnejších a najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk v Rakúsku a vďaka svojej exkluzívnej polohe ponúka možnosť ski in & ski out. 42 moderných veľkoryso riešených izieb, ktoré ponúkajú state-of-the-art vybavenie sú nielen pastvou pre oči, ale po celodennej lyžovačke aj neoceniteľnou komfortnou zónou. V legendárnom Schatzi Bare sa konajú pravidelne Apres Ski párty až do skorého rána a o nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú tanečnice v tradičných krojoch – tirolských dirndloch. 

Silvestrovský večer v Elizabeth Arthotel Ischgl

Váš večer sa začne pekne zľahka, ale jednoznačne s nádychom luxusu a to aperitívom v hotelovej lounge a ustricovým barom, bude pokračovať gala večerou, ktorej menu tím so šéfkuchárom pripravujú niekoľko mesiacov vopred. A o polnoci sa priamo z hotela budete kochať ohňostrojmi, ktoré Vám doslova vyrazia dych, nakoľko hotel leží priamo pred miestom odpalu ohňostrojov na svahu. Večer sa však zďaleka nekončí, práve naopak nakoľko DJ Oliver David práve spúšťa svoju show, ktorá pokračuje až do skorého rána.

 

TUI BLUE PULSE Schladming 3*

Zasadený medzi vápencové hory Dachsteinského masívu a starobylou horou Schladminger Tauern s perfektnou polohou priamo pri kabínovej lanovke vo výške cca. 700m. Ani do centra mesta Schladming nie je z hotela ďaleko. TUI BLUE PULSE Schladming sa prezentuje novým konceptom zameraným na aktívnych hostí, ktorí zároveň požadujú kvalitu a majú individuálne predstavy o trávení svojej dovolenky. Moderný, štýlový dizajn s čistými líniami a absolútnym highlightom je  hotela sky-sauna s výhľadom na hory.

Silvestrovský večer v TUI BLUE PULSE Schladming

Tento večer nebude len ďalším v poradí pri pohároch sektu, ale začne sa pekne aktívne a to prechádzkou po tme zasneženými ulicami mestečka s čarovnou atmosférou v sprievode fakieľ, ktoré Vám osvetlia cestu až k rozprávkovému potoku Talbachklamm. Na konci Vás bude čakať posilnenie pre telo aj ducha v podobe malého snacku a nebude chýbať ani niečo na zahriatie „šnaps“. Po návrate do hotela Vás bude čakať aperitív a silvestrovská gala večera pripravená v duchu konceptu TUI BLUE. Počas večera nebude chýbať samozrejme živá hudba a na strešnej terase s pohárom sektu budete sledovať ohňostroj a privítate Nový rok. 

 

best FAMILY Falkensteiner Hotel Sonnenalpe 4* Nassfeld

100% rodinná dovolenka na horách je v best FAMILY Falkensteiner Sonnenalpe zaručená: školený animačný tím best FAMILY, výborná gastronómia formou plnej penzie a skvelý detský program v obrovskej Falky krajine s nespočetným množstvom aktivít sa postará o nezabudnuteľnú lyžovačku. Hotel je vsadený do srdca prírody vo výške 1500 m n. m. a je priamo na zjazdovke, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Na výber sú rôzne typy rodinných izieb s viacerými spálňami, ako aj izby pre jedného rodiča s deťmi.

Silvestrovský večer v best FAMILY Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

Silvestrovský večer v tomto hoteli začína už poobede, kde sú pripravené pre malých aj veľkých koláče a od 18:00 začína gala večera s aperitívom a kúzelníckou show priamo pri Vašom stole. Najmenší budú určite zvedaví aj na poriadne kúzla, ktoré si budú môcť pozrieť tesne po večeri, samozrejme nebude chýbať počas večera ani živá hudba  a kapela. A tí, ktorí vydržia až do polnoci sa budú tešiť z ohňostroja a samozrejme polnočného bufetu!

Viac ponúk pre Silvester na horách v Rakúsku nájdete na tu !

Travel Expert Katarina