RODINNÁ DOVOLENKA = NAŠE HOTELOVÉ KONCEPTY

RODINNÁ DOVOLENKA = HOTELOVÉ KONCEPTY TUI

Nakoľko vieme, že až jedna tretina letných dovolenkárov sú práve rodiny s deťmi ponúkame niekoľko skvelých hotelových konceptov v rôznych cenových kategóriách.

RODINNÁ DOVOLENKA, DOVOLENKA S DEŤMI ALEBO DOVOLENKA PRE DETI?

Už viete kam pocestujete na najbližšiu rodinnú dovolenku? Nakoľko mnohí rodičia si kladú otázku kam to bude tento rok a stratili sa v záplave destinácií, hotelov a rezortov, zostavili sme pre Vás prehľad nami odporúčaných a preverených rodinných dovoleniek.

Nakoľko vieme, že až jedna tretina letných dovolenkárov sú práve rodiny s deťmi ponúkame niekoľko skvelých hotelových konceptov v rôznych cenových kategóriách.

Dovolenka TUI

BEST FAMILY

Strávte spoločný čas s rodinou, ale predsa si nájdite aj chvíľu pre seba. Kvalifikovaný detský animačný tím s nemecky hovoriacimi animátormi sa postará o nezabudnuteľné dovolenkové chvíľe Vašich najmenších. Detské kluby sú rozdelené do niekoľkých vekových úrovní, takže aj teeneger si nájde rovesníkov a nebude sa nudiť.  2x týždenne je k dispozícii celodenný detský kútik, Vy zatiaľ môžete absolvovať túru na horských bicykloch alebo deň s knihou v ruke. V TUI best FAMILY rezortoch máte plnú kontrolu nad Vašimi výdavkami. Areály rezortov su vhodné pre deti a myslelo sa naozaj na všetko. Hotely sú populárne vďaka veľkým rodinným izbám so separátnymi spálňami pre deti.

Náš tip z konceptu TUI best FAMILY

TUI best FAMILY Grecotel Marine Palace 4*, Grécko - ostrov Kréta

Dovolenka Kréta

 

TUI FAMILY LIFE

Medzinárodný rodinný koncept hotelov so zameraním sa na deti, ale aj dospelých. Široká ponuka športových a voľnočasových aktivít pre celú rodinu. Každý deň sa môžete tešiť na iné denné a večerné animácie. Detské kluby sú rozdelené v 4-och vekových úrovniach, takže nuda určite nehrozí. Koncept sa vyznačuje kvalitnými modernými rodinnými izbami. Pre pohodlie sú umiestnené v blízkosti pláže, ale veľký bazénový svet v žiadnom z nich určite neobídete.  Reštaurácie sú špeciálne zamerané na rodiny, čomu je prispôsobená gastronómia ako aj zariadenie.

Náš tip z konceptu TUI FAMILY LIFE

TUI FAMILY LIFE MALLORCA MAR 4*, Španielsko - ostrov Malorka

Dovolenka Malorka

ROBINSON

Prémiové klubové zariadenia pre prvotriednu dovolenku. Celá rodina bude okúzlená službami ROBINSON klubov s rozmanitou ponukou trendy športov, wellness a fitness programov, osobitým servisom a službami na vysokej úrovni. Rozľahlé areály v typickej miestnej architektúre na výnimočných miestach s krásnou prírodou a moderným zariadením. Záujmovo a vekovo orientované detské a mládežnícke kluby ocenia všetky vekové kategórie malých dovolenkárov. Pre dospelých sú pripravné rôzne športové aktivity, pri ktorých nazbierajú nové zážitky.

Náš tip z konceptu Robinson

Robinson Club Camyuva 4*, Turecko

Dovolenka Turecko

 

TUI MAGIC LIFE

Chcete si vychutnať každý moment Vašej dovolenky? Športové aktivity, ktoré Vás dobijú energiou, rozmanitá gastronómia a veľkolepá zábava - nezabudnuteľný all inclusive koncept. 13 mnohostranne orientovaných klubov so širokou all inclusive ponukou pre nezabudnuteľnú rezortovú dovolenku. Detské animácie v nemeckom jazyku, detské kluby sú rozdelené až do 5-tich vekových skupín. Opatrovanie detí je k dispozícii už od 12 mesiacov veku. Areály orientované na deti a rodiny: detské bazény, tobogány, kurzy plávania a v mnohých nájdete aj minizoo alebo korytnačiu škôlku. Rodinné izby rôznych veľkostí a vybavenia v halvných budovách alebo villagge častiach, v mnohých kluboch možnosť ubytovať až 4 deti do jednej rodinnej izby. Zľavy pre deti a mládežníkov až do 100% z ceny ubytovania pre deti od 2-15 rokov

Náš tip z konceptu TUI MAGIC LIFE

TUI MAGIC LIFE CLUB MASMAVI 4*, Turecko

hotel TUI MAGIC LIFE MASMAVI

1-2-FLY

Rôzne hotelové koncepty 1-2-Fly Fun Club , Suneo Club a Splash World ponúkajú klubovú dovolenku pre každú peňaženku. Zábava pre malých a veľkých. Istota výdavkov vďaka výhodným bonusom za skorú rezerváciu/ first minute a vysokým detský zľavám. Animácie v nemeckom jazyku pre celú rodinu. Detské kluby v 3- vekových skupinách.

Náš tip z konceptu Suneo Club

Suneo Club Waikiki 3*, Španielsko - ostrov Gran Canaria

Dovolenka Gran Canaria

TUI BLUE

a new kind of hotel. Explore the more.

Len si predstavte dovolenku v hoteloch s modernou architektúrou, lokálnou kuchyňou, state-of-the-art technológiou a zodpovednými a profesionálnou fitness a športovou ponukou. Nový koncept hotelov zostavený pre individuálne plánovanie voľného času pre každého člena rodiny, aby ste mali možnosť objavovať miestnu kultúru a fantastickú scenériu. Detské animácie v nemeckom jazyku sú ponúkané v 4-och vekových skupinách so zaujímavými hodinami tvorenia a útulným detským kinom. Osobné poradenstvo prostredníctvom Blue Guide aplikácie Vám poradí počas pobytu v hoteli. Ďalšie služby je možné dorezervovať prostredníctvom TUI BLUE aplikácie a členovia rodiny ich môžu medzi sebou zdieľať.

Náš tip z konceptu TUI BLUE
TUI BLUE Rocador 4*, Španielsko - ostrov Malorka

hotel TUI BLUE Rocador

TUI SENSATORI

Luxusná dovolenka nadizajnovaná tak, aby naplnila všetky zmysly. Zamierené na kvalitu. Hotely, ktoré presvedčia moderným designom a trendy ubytovaním cez rodinné suity až po swim up izby. Fine dining je jediná možnosť, ktorú ponúka TUI Sensatori - zdravá kuchyňa, minimálne 3 a la carte reštaurácie v každom hotely a bufetové stoly, kde každý večer ochutnáte inú kuchyňu. Detský klub alebo aj play house je k dipozícii 6x týždenne.  Aktivity pre deti počas dňa sa konajú max. 1-2 hodiny, ďalej je možnosť sa zabaviť ponukou voľnočasových aktivít „stay and play“. A každá rodina môže využívať detský klub 2 hodiny denne aj mimo animačného tímu a zabaviť sa "po svojom".

Náš tip z konceptu TUI Sensatori

TUI SENSATORI Resort Punta Cana 5*, Dominikánska republika

Dovolenka Dominikánska republika

RIU

RIU hotely ponúkajú široký výber hotelov a rezortov po celom svete. Bohatý all inclusive koncept a výborná poloha hotelov je zaručená v každom prípade. Detské kluby sú rozdelené do 2 vekových skupín, deti sa môžu zabávať v RIUland detskom klube s maskotom a kamarátmi z celého sveta. Dospelí si môžu vychutnávať pobyt v rozľahlom bazénovom svete s drinkom z poolbaru.  Priateľský pozorný servis a rozmanitá kuchyňa sú synonymom pre RIU hotely.

Náš tip z konceptu RIU

RIU Astoria 4*, Bulharsko

Dovolenka Bulharsko

Travel Expert Katarina