Ras Al Khaimah je skvelou voľbou mnohých dovolenkárov

Ras Al Khaimah patrí k dovolenkovým lokalitám , ktoré okrem pláží ukrývajú skutočne veľa

Každý si svoju ideálnu dovolenku predstavuje trošku inak. Zatiaľ, čo niektorí vyhľadávajú vyslovene odpočinok a destinácie, ktoré sa vyznačujú pokojným prostredím, iní dávajú prednosť rušnejším lokalitám. A práve vďaka tomu, že Spojené arabské emiráty poskytujú priestor nielen pre odpočinok, ale aj veľké množstvo aktivít. Pozývame vás do tejto populárnej dovolenkovej destinácie. Medzi najpopulárnejšie emiráty patrí svetoznámy Dubaj alebo Abu Dhabí, ale skvelými destináciami sú aj Ajman, Šarjah, Ras Al Khaimah alebo iné emiráty tejto federácie.

                          Doubletree by Hilton Ras Al Khaimah

Jednoduchý prístup

Výhodou Spojených arabských emirátov je najmä to, že jednotlivé mestá nie sú od seba priveľmi vzdialené. Pri prenájme automobilu je návšteva susedných miest skvelým riešením, ako spoznať a zažiť aj iné časti tejto rozmanitej krajiny. Ak sa chcete vyhnúť prenájmu auta, môžete využiť verejnú dopravu, ktorá medzi jednotlivými mestami premáva na pravidelnej báze. Jednoducho tak viete nazrieť aj do populárneho Dubaja a to bez ohľadu na to, či ste na dovolenku vycestovali do spomínaného mesta Ajman, Ras Al Khaimah alebo Šarjah.

                          dovolenka v Ajmane

Ras Al Khaimah skrýva mnohé skvosty

Všetky mestá v Spojených arabských emirátoch majú čo návštevníkom ponúknuť. Mnohí upriamujú svoju pozornosť primárne na Dubaj, no podľa nás návštevu stoja aj iné emiráty. Často ide hlavne o lacnejšie riešenie v porovnaní s Dubajom. Kvalita služieb je napriek tomu stále na vysokej úrovni. Typickým príkladom je Ras Al Khaimah. Mnoho ľudí ho možno nepozná, no malo by. Ide o skvelú dovolenkovú lokalitu, v ktorej sa snúbia luxusné hotely a nádherné pláže. Čaká tu na vás jedinečná architektúra, múzeum, turistické možnosti, akvapark s názvom Ice Land Water Park, archeologické náleziská, zážitková zoologická záhrada a mnoho iných dobrodružných a zaujímavých aktivít.

                                                             The Village @ The Cove Rotana

Dovolenku v tejto skvelej lokalite si tak môžu naplno vychutnať rodiny s deťmi, skupinky kamarátov hľadajúcich zábavu a dobrodružstvo, ale aj ľudia, ktorí si chcú jednoducho oddýchnuť.

                                              dovolenka v Spojených arabských emirátoch

 

Veľmi radi Vám pripravíme ponuku dovolenky v Spojených arabských emirátich.  Stačí nás kontaktovať.