Poďakovania za skvelú dovolenku

Situácia v posledných mesiacoch významne ovplyvnila aj cestovanie a prežívanie dovolenkových chvíľ. To, že sa dovolenka dá užiť aj v čase, kedy platia cestovné obmedzenia, dokazujú Vaše reakcie, ktoré ste nám po návrate z dovolenky poslali. 

Maldivy, Angasana Resort & Spa Maldives Velavaru 5*, pani Mirka

Ešte raz veľká vďaka za odporučenie ostrova Velavaru. Skutočne sme sa tam cítili báječne. Bývali sme v beach house - výborný prístup do mora, krásny výhľad priamo z postele, súkromie perfektné. Personál skvelý,výborný servis, aj záhradník vylezený na palme mal správne nasadenú rúšku :). Strava a drinky výborné, značkový alkohol používali, aj dokonca víno veľmi pitné. Možno výber ovocia mohol byť širší. Informácia pre milovníkov potápania. Reef je pomerne ďaleko, preto každý deň o 11:00 premáva loďka na reef, je tam tak 40’ a späť. Každý deň o 16:00 bolo kŕmenie rají, to bolo veľmi zaujímavé.

Dovolenka Maldivy Angasana Velavaru   raja dovolenka Maldivy

Cyprus, Nissi Beach Resort 4*, pani F. 

 „Úprimne musím povedať, že to bola najlepšia dovolenka v živote. Málo ľudí, čistá pláž, skvelý servis!“ 

Cyprus, Ayia Napa, Atlantica Mare Villag 4* , pani Dominika B. 

Výborná dovolenka aj napriek koronakríze. V hoteli Atlantica Mare Village si prišli na svoje deti aj dospelí. Príjemné ubytovanie aj personál. Super počasie v polovici októbra. V tomto neľahkom období more a slnko bolo to najlepšie pre nás i naše deti.

Dovolenka Ayia napa

  - pozdrav z Ayia Napa - 

Cyprus, Protars, hotel Pernera beach 4*, pani. Ľuba J. 

Chcem týmto pochváliť prístup Vášho zamestnanca p. Tibora Janduru k nám ako klientom Vašej CK v súvislosti so zabezpečením nášho pobytu na Cypre v období od 26.8.-9.9.2020 formou kompletného balíka služieb. Prístup p. Janduru oceňujem o to viac, že pôvodne sme cez Vašu pobočku mali v rovnakom termíne zabezpečený pobyt v Turecku, ktorý sa však kvôli covid-19 nerealizoval. Priebežné aktuálne informácie od p. Janduru o náhradných cestovateľských možnostiach v súvislosti s covid-19 mi boli zasielané e-mailom, písomná aj telefonická komunikácia s p. Jandurom bola veľmi dobrá, prípadné moje ďalšie špecifické otázky k vzniknutej situácii mi p. Jandura zisťoval operatívne. Aj vďaka jeho trpezlivému a chápavému prístupu k nášmu rozhodovaniu, ktoré sme niekoľkokrát menili (lebo rozhodovanie nebolo z našej strany jednoduché), sme si nakoniec vybrali možnosť vymeniť pobyt v Turecku za pobyt na Cypre. A bolo to výborné rozhodnutie. Napriek korona situácii sme prežili jednu z našich najlepších dovoleniek, k čomu významnou mierou prispel aj p. Jandura, ktorý nám včas poskytol všetky potrebné informácie a dokumenty k tomu, aby sme najmä bez stresu z korona situácie zo Schwechatu odleteli, užili si na Cypre úžasných 15 dní a bez problémov sa aj vrátili.

Grécko, Thessaloniki, hotel Ioni 3*, pán Ramon K. 

Chcel by som Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za ochotu a Váš ústretový prístup. Dovolenka prebiehala od prvého do posledného momentu na jednotku, na letisku v Thesalonikách nám urobili rýchle testy, ale s tým som počítal. Transfer bol presný, hotel úžasný. Napriek mojim obavám Grécko zostalo zelené, takže aj po prílete do Rakúska a následne na Slovensko je všetko O.K. Ešte raz ďakujem, s pozdravom R.K. 

Uvedené reakcie boli poskytnuté reálnymi klientami našej cestovnej kancelárie. Ich úplné mená máme v cestovnej kancelárii k dispozícii.