Ostrov Maurícius – synonymum slova luxus

Ostrov Maurícius – synonymum slova luxus

Maurícius - jedna z najpopulárnejších luxusných destinácií v zimnom období, ktorá neprestáva prekvapovať kvalitou ponúkaných služieb.

Pri zmienke slova Maurícius si mnohí predstavia slávnu poštovú známku. Mark Twain pred cca. 100 rokmi napísal  „Raj je len kópia ostrova Maurícius“. A tento známy spisovateľ sa nemýlil. Bizarné kopce, palmy lemujúce pláže ako z rozprávky, farebné koralové útesy, ligotajúce sa tyrkysové lagúny.

                               maurícius dovolenka

                                                                    - Ostrov Maurícius je rozprávkovou exotickou destináciou -

Maurícius, ostrov uprostred Indického oceána, vzdialený cca. 2000km od pobrežia Afriky, opojí Vaše zmysly večne trvajúcim letom a čarovnou krajinou. Táto rozmanitosť sa odráža aj na obyvateľoch ostrova. Zaujímavý mix kultúr a náboženstiev, ktoré spolu nažívajú v harmónii otvára svoju náruč dovolenkárom z celého sveta.

                                last minute dovolenka maurícius

                                                                          - Zárukou spokojnosti sú kvalitné hotelové rezorty so špičkovými službami -

Jedna z najpopulárnejších luxusných destinácií v zimnom období neprestáva prekvapovať kvalitou ponúkaných služieb. Luxusné hotelové siete sa doslova bijú o pozemky pri plážach s bielym pieskom.

                                piesočnatá pláž  

                                                                                  - Ostrov Maurícius opojí Vaše zmysly -

Letecké spoločnosti neustále dopĺňajú letové spojenia, aby cesta sem bola čoraz jednoduchšia a príjemnejšia. S časovým posunom SEČ+3 hod. vyhráva Maurícius aj medzi dovolenkármi, ktorí neznášajú tzv. jet lag. 

Navštívte sa nami tento čarokrásny ostrov. Pozrite si našu ponuku hotelov na Mauríciu