Obľúbené rezorty s kinom pod holým nebom
Radi si na dovolenke pozriete dobrý film? V týchto hoteloch sveta nájdete kino pod holým nebom.

Aj Vy ste sa aktuálne zahĺbili do sledovania seriálov a filmov, ktoré nám ponúkajú streamovacie služby a TV? Stali sa z Vás milovníci filmov a seriálov? Alebo ste nimi boli vždy? Čo by ste povedali na zážitok z Vašej obľúbenej snímky pod hviezdami v nádhernom prostredí a na plátne? Prinášame Vám výber našich najobľúbenejších rezortov, ktoré ponúkajú svojim hosťom zážitok v podobe vonkajšieho kina.

MALDIVY hotel Soneva Jani

Dovolenka Maldivi hotel Soneva Jani

V rezorte ležiacom v atole Noonu nenájdete len perfektnú kulisu pripomínajúcu raj vďaka sneho-bielym plážam, tropickej vegetácii a súkromiu, ale aj 25 vodných víl, ktoré ponúkajú veľkorysé útočisko pre Vašu dovolenku. Posúďte sami, základná kategória začína s rozlohou už od 416 m2.

MALDIVY hotel Constance Moofushi

Dovolenka Maldivy hotel Constance Moofushi

Život spätý s prírodou, vysoký komfort služieb, pokojná atmosféra a Vaša pohoda je tu tou najvyššou prioritou. All inclusive koncept, ktorý Vám spĺňa všetko načo si len dokážete spomenúť a ešte omnoho viac.

OMÁN hotel Six Senses Spa az Zighy bay

Dovolenka Omán hotel Zighy spa

Možno až bizarná kombinácia kulís – hory v pozadí, dlhá piesočnatá pláž, celá zátoka polostrova len pre Vás, vily postavené v tradičnom ománskom štýle a množstvo zážitkov ako napríklad renomované Six Senses Spa, spĺňajú atribúty dokonalej dovolenky.

THAJSKO hotel Soneva Kiri

Dovolenka Thajsko hotel Soneva Kiri

Rezort známy vďaka svojmu ekologicko-udržateľnému konceptu v prírodnom dizajne s vynikajúcou kuchyňou je odstrihnutý od masového turizmu a svojim hosťom ponúka „inteligentný luxus“ na rozlohe 66 hektárov. 

 

USA, Miami hotel The Edition Miami beach 

kino na pláži

Koktail v ruke, bosé nohy v piesku, šum mora, sieťka a obrovské plátno – The Sandbox, skryté miesto medzi bazénom a plážou, ktoré nájdete v ikonickom Miami Beach hoteli, ktorý prepisuje koncept tradičnej dovolenky na Floride.

SV. LUCIA Sugar beach Viceroy resort

Dovolenka Sv. Lucia hotel Sugar beach

Dažďový prales s rozmanitou tropickou vegetáciou, cukrová plantáž z 18. storočia a dve sopky, ktoré spája piesočnatá pláž.. Filmová kulisa? Nie, realita rezortu s luxusnými vilami postavenými v kopci s gýčovým výhľadom z pohovky pod holým nebom na terase jednej z nich. 

CYPRUS hotel Atlantica Aphrodite Hills

Dovolenka Cyprus hotel Atlantica Aphrodite

Nie je nutné letieť ďaleko, open air kino ponúka aj rezort, v ktorom okrem iného nájdete najväčšiu tenisovú akadémiu na Cypre, The Retreat Spa, ktoré sa pýši ocenením tretie najlepšie spa v celej Európe a samozrejme nechýba ani Championship golfové ihrisko. 

SLOVENSKO hotel Chateau Amade

Dovolenka Slovensko Chateau Amade

Historický kaštieľ s romantickou atmosférou a vynikajúcou gastronómiou s konceptom vedomého stravovania slow food, s rozľahlým anglickým parkom môže byť aj Vašou budúcou dovolenkovou destináciou.