Objavte Krétu a náš tip na tomto ostrove

Objavte Krétu a náš tip na tomto ostrove

Nie len viac ako 1000 km pobrežia a premenlivá scenéria prinášajú popularitu najväčšiemu gréckemu ostrovu - Kréta.

Nie len viac ako 1000 km pobrežia a premenlivá scenéria prinášajú popularitu najväčšiemu gréckemu ostrovu - Kréta. Je to tiež história, pretože podľa legendy sa práve tu zrodil boh Zeus. Ostrov bol obsadený minojskou kultúrou, čo dokazuje viac ako 3000 rokov starý palác Knossos, a tiež rozmanitá ponuka hotelových zariadení od klasických gréckych penziónov až po najluxusnejšie hotelové rezorty.

Kréta spája antiku s modernou. Nájdete tu staré fresky, impozantné hrady a fascinujúcu grécku mytológiu, ktoré sa spájajú ruka v ruke s malebnými rybárskymi osadami, živými nákupnými ulicami, medzinárodnými kaviarňami a pulzujúcim nočným životom.

Daios Cove Luxury Resort & Villas 5*

  • Váš zážitok

V zátoke, ktorú objavil námorník, ktorý hľadal útočisko pred búrkou pred viac ako 30timi rokmi, sa od roku 2010 rozprestiera veľkolepý rezort Daios Cove.

Tento luxusný „domov“ sa nachádza na severovýchode ostrova. Vďaka terasovo-koncipovanému konceptu výstavby ponúka panoramatický výhľad na zátoku s privátnou piesočnatou plážou.

Daios Cove Luxury Resort & Villas bol postavený v čistých líniách s použitím prírodných materiálov, ktoré harmonicky zapadajú do prostredia.

Pri príchode do Daios Cove Luxury Resort & Villas  Vám doslova vyrazí dych pohľad z najvyššej terasy, ktorá ja strategicky umiestnená v strede rezortu priamo pri vstupe a ktorá oprávnene patrí k miestam, kde sa každý klient túži odfotiť so scenériou, ktorú terasa ponúka.

Absolútnym highlightom Daios Cove Luxury Resort & Villas je impozantné Spa, ktoré sa rozprestiera na rozlohe 2500 m².

Fanúšikovia krétskej kuchyne si tiež prídu na svoje v Daios Cove Luxury Resort & Villas. Šéfkuchár používa pri príprave jedál tie najlepšie čerstvé domáce potraviny, ktoré môžu hostia ochutnať v troch reštauráciách. Pre fanúšikov kvalitných vín je v Daios Cove Luxury Resort & Villas pripravený program „wine & dine“.

Daios Cove Luxury Resort & Villas nepatrí medzi klubové zariadenia s celodennými animáciami, ale pre svojich hostí má pripravený bohatý program. Na svoje si prídu hostia všetkých vekových kategórií: vodné lyže, kanoe, vodné bicykle, potápanie, tenis, fitness tréning, yoga, pilates, kurzy varenia, kurzy prípravy cocktailov, ako aj ochutnávky vín. Pri západe slnka hrá DJ a konajú sa pravidelné vystúpenia rôznych umelcov.

V Daios Cove Luxury Resort & Villas rodičia nemusia mať strach, že sa ich ratolesti budú nudiť. Detské kluby sú pripravené pre deti od 4 mesiacov až do 11 rokov. Skorá detská večera, špeciálne detské menu, miestnosť s hrami, pláž vhodná pre deti a mnoho ďalších aktivít sú k dispozícii.

Izby, suity a vily Daios Cove Luxury Resort & Villas ponúkajú veľkorysý priestor a zariadenie. Mnohé majú privátny bazén a terasy na slnenie.