Niečo pre objaviteľov - Slnečné Kapverdy!

Niečo pre objaviteľov - Slnečné Kapverdy!

Zažite farebnú zmes tmavomodrého mora, jasného slnka, zelených tropických údolí a prenádherných pláží.

NIEČO PRE OBJAVITEĽOV - SLNEČNÉ KAPVERDY!            

NOVINKA: PRIAMY LET POČAS ZIMNEJ SEZÓNY Z VIEDNE S TUI

Priamo do raja – náš tajný tip na zimu z Viedne!

Zažite farebnú zmes tmavomodrého mora, jasného slnka, zelených tropických údolí a prenádherných pláží.

Lisa Weddig - Obchodná riaditeľka TUI Österreich o Kapverdoch a hľadaní novej dovolenkovej destinácie pre našich klientov:

"Nájsť a pripraviť pre našich klientov, využívajúcich odletové letisko Viedeň, novú, vysnívanú destináciu na prežitie krásnej zimnej dovolenky, bolo mojou srdcovou záležitosťou. Nároky na výber novej dovolenkovej krajiny boli veľmi vysoké, ale našli sme ju! Preto sa naozaj veľmi teším, že Vám môžeme ponúknuť od decembra náš nový priamy let na Kapverdy, prvýkrát počas turisticky hlavnej sezóny týchto ostrovov, ale našej zimnej sezóny, aby ste si užili teplo a slnečné lúče. Čakajú na Vás kilometre dlhé, obrázkovo perfektné pláže so svetlým pieskom, tyrkysovo modré more, 350 slnečných dní v roku a samozrejme aj hotely vysokej kvality ubytovania a služieb v najlepších polohách ostrovov. Priamy let s TUI Vás z Viedne dopraví od 21. decembra jedenkrát týždenne na ostrovy Sal a Boa Vista. Objavte malebné Kapverdy, ideálne na vlastnej koži, a nechajte sa očariť týmto klenotom Atlantického oceánu."

PREČO PRÁVE NA KAPVERDY?

• prirodzený charakter na míle vzdialený od masového turizmu

• pocit exotickej dovolenky bez nutnosti  dlhého letu

• rozmanitá krajina: biele piesočnaté pláže a zelené tropické údolia

• krištáľovo čistá, tyrkysovo modrá voda ako v Karibiku

• srdečnosť a pohostinnosť obyvateľov ostrovov

• ideálne miesto pre vodné športy ako windsurfing a Kite

• 350 slnečných dní v roku s priemernou teplotou 23 – 28° C

• vynikajúce ubytovacie zariadenia s all inclusive konceptmi

PRE KOHO SÚ KAPVERDY IDEÁLNOU DESTINÁCIOU?

PRE MILOVNÍKOV POKOJA

• pocit exotiky bez dlhého diaľkového letu

• 350 slnečných dní v roku

• prvotriedne hotelové zariadenia s rozsiahlou ponukou kúpeľných a wellness služieb

PRE RODINY

• jemné, kilometre dlhé, piesočnaté pláže

• krištáľovo čisté more s príjemnou teplotou vody

• hotely vhodné pre úžasnú rodinnú dovolenku

PRE NADŠENCOV VODY A VĹN

• azúrovo modré more s obrovskými vlnami

• optimálne poveternostné podmienky pre surfistov a kiterov

• uvoľnená ostrovná atmosféra s množstvom škôl surfovania.

OSTROV SAL

Len za pár hodín letu sa môžete dostať priamym letom na úžasný ostrov Sal. Už počas pristávania uvidíte svetlé, nekonečné piesočnaté pláže, ktoré plynulo prechádzajú do tyrkysovo modrého mora.

Tí, ktorí hľadajú pokojnú atmosféru a zároveň dobrodružstvo, sú na ostrove Sal na správnom mieste. S rozlohou len 216 km2 je to jeden z najmenších ostrovov Kapverdského súostrovia. Milovníci vodných športov si môžu vychutnávať fantastický severovýchodný vietor, ktorý ponúka optimálne podmienky pre windsurfing a kitesurfing. A samozrejme rodiny s deťmi sa môžu tešiť na 350 dní slnečného svitu, kilometre dlhé pláže pre vytváranie piesočných hradov, ako aj nádhernú, uvoľnenú ostrovnú atmosféru.

NAŠE HOTELOVÉ TIPY PRE OSTROV SAL:

TUI SENSIMAR CABO VERDE RESORT & SPA 5*, SAL | SANTA MARIA

Hotel TUI SENSIMAR Cabo Verde Resort & Spa leží priamo na jemnej piesočnatej prírodnej pláži, oáza pokoja pre páry od 18rokov. Bazén s relaxačnou atmosférou, kreatívna kuchyňa a prvotriedny servis hotelov značky TUI SENSIMAR spríjemňujú pobyt všetkým hosťom. Pre oddych tela aj mysľe je k dispozícii 1300 m2 priestranný wellness areál s bohatým športovým programom. Dobrodružné typy ocenia aj optimálnu polohu na objavovanie podmorského sveta.

RIU PALACE CABO VERDE 5*, SAL | SANTA MARIA

Hotel sa rozprestiera priamo na jemnej piesočnatej pláži. RIU Palace Cabo Verde je ideálnym rezortom pre rodinnú dovolenku, detský klub s povestnou srdečnou staroslivosťou, detský bazén a detské ihrisko pripravia Vašim najmenším nezabudnuteľné dovolenkové chvíle. Rodičov poteší kvalitná gastronómia a určite ocenia aj osobitý personál. Pre aktívnych dovolenkárov je pripravená široká športová ponuka s fitness kurzami.

 

OSTROV BOA VISTA

Už názov ostrova prezrádza o tomto ostrove mnoho. Boa Vista znamená „krásny výhľad“ a tie tu nájdete všade, kam len oko dovidí.

Až do výšky 20 metrov siahajúce bielo-zlatisté piesočné duny pri azúrovo modrom mori Vám prinesú pocit, ako keby ste boli v raji. Boa Vista je Eldorádo pre milovníkov prírody a taktiež pre tých, čo túžia po uvoľnení a relaxe. Nechajte sa očariť pestrofarebnou prírodou a malými africkými trhmi. Osamelé jemné piesočné pláže priam nabádajú na prechádzky a oddych. Aj Boa Vista ponúka optimálne podmienky pre windsurfing a kite.

NAŠE HOTELOVÉ TIPY PRE OSTROV SAL:

RIU PALACE BOAVISTA 5*, BOA VISTA | PRAIA DA CHAVES

RIU Palace Boavista leží priamo na jemnej piesočnatej pláži Praia das Dunas. Povestný all inclusive koncept, ktorý je k dispozícii 24 hod. denne a spĺňa všetko, čo svojim hosťom na očiach vidí. 4 reštaurácie zaručia, že nik neostane hladný a ich gastronomická ponuka je natoľko široká, že každý si vyberie niečo pre seba. Hotel je aktuálne v rekonštrukcii a znovuotvorí svoje brány v novembri 2018. Novinkou sú izby s vlastným bazénom. Otimálny mix tichých relaxačných zón pre tých, ktorí hľadajú pokoj, a časti s aktivitami pre rodiny s deťmi, zaručuje perfektnú dovolenku pre každého.

CLUBHOTEL RIU KARAMBOA 4*, BOA VISTA | PRAIA DA CHAVES

Priamo na dlhej jemnej piesočnatej pláži sa rozprestiera klubový hotel Clubhotel RIU Karamboa. Povestne kvalitná kuchyňa hotelovej siete RIU s osobitou atmosférou je zaručená v 4 špecializovaných reštauráciách s kreatívnou gastronómiou. Tí najmenší ocenia skvelú ponuku detských atrakcií ako mini klub, detský bazén a detské ihrisko. Ideálny východiskový bod pre šnorchlovanie.

Travel Expert Peter