Navštíviť Ajman sa oplatí

Ajman dotvára tú správnu dovolenkovú atmosféru

Keď sa povie Spojené arabské emiráty, mnohým napadne Dubaj. Pozornosť dovolenkárov si však zaslúži aj Ajman, ktorý je najmenším emirátom federácie, a má svojim návštevníkom čo ponúknuť. Ajman je malý kúsok raja, kde nájdete dlhé, krásne pláže s bielym pieskom, a prvotriedne služby, luxus, bohatú kultúru a veľa iného.

                                                                      Dovolenka v Ajmane

Ajman vám zaručí prvotriednu dovolenku

Vďaka bohatej ponuke, ktorú Ajman ľuďom poskytuje ide o skutočne skvelé miesto ako stvorené pre oddych, ale aj zábavu. Luxusné hotely s prvotriednymi službami, poctivo udržiavané pláže a takmer pravidelne slnečné počasie, dotvárajú tú správnu dovolenkovú atmosféru. Pre rodiny s deťmi ide o skvelú lokalitu, ktorá sa vyznačuje pokojnejším prostredím. Pre správne naladené partie mladých ľudí sa tu nájdu tiež aktivity, vďaka ktorým si aj oni užijú tú správnu dovolenkovú atmosféru. Veľký výber vodných športov a krátka vzdialenosť do iných miest Spojených arabských emirátov, vytvárajú príležitosť vidieť veľký kus krajiny a zažiť niečo nové. Medzi blízke mestá patrí celosvetovo obľúbený Dubaj, do ktorého sa autom dostanete za približne 40 minút alebo verejnou dopravou za približne hodinu a 20 minút.

                             Dovolenka v Ajmane

V lete, aj v zime

Podobne ako celé Spojené arabské emiráty, aj Ajman sa môže pýšiť pravidelne teplým počasím. Vďaka tomu je možné túto dovolenkovú destináciu navštíviť  počas leta, aj počas zimných mesiacov. Dovolenka v zime padne vhod zrejme každému. Zatiaľ čo ostatní chodia zababušení v teplých zimných bundách a každé ráno oškrabávajú námrazu z okien svojho auta, vy sa vyhrievate na slniečku. A presne aj taká môže byť časť vašej zimy. Ujsť z každodenného stereotypu a dopriať si plnohodnotné chvíle v dovolenkovej destinácii plnej odpočinku a nových zážitkov za oplatí. Tak nečakajte, baľte kufre a namiesto zimného oblečenia a obuvi si kúpte šľapky a plavky.

                             Dovolenka v Ajmane

Túžite po dovolenke v Spojených arabských emirátoch? Vyberte si z našej skvelej ponuky.