Naša cesta na Maurícius

Naša cesta na Maurícius

Naším cieľom je neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať v poskytovaní našich služieb. Aj preto sme nedávno vyrazili preskúmať jednu z nádherných destinácií, a to konkrétne ostrov Maurícius.

Keďže máme tú česť patriť k špičke cestovných kancelárií, za čo vďačíme hlavne Vám - našim spokojným zákazníkom - naším cieľom je neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať v poskytovaní našich služieb. Aj preto sme nedávno vyrazili preskúmať jednu z nádherných destinácií, a to konkrétne ostrov Maurícius. Šli sme otestovať sieť hotelov Beachcomber, aby sme Vám v prípade záujmu vedeli čo najlepšie priblížiť krásy tohto neskutočného miesta.

Hneď od začiatku išlo všetko pekne podľa plánu, mali sme pohodlný priamy let cez leteckú spoločnosť Austrian Airlines. Inak priame lety na Maurícius realizuje Austrian Airlines 2x do týždňa. Maurícius ako krajina nevyžaduje pri vstupe do krajiny platné víza, postačil nám teda cestovný pas. Sezóna na dovolenku je počas celého roka, no najideálnejšia je v mesiacoch november až apríl. Keďže sme leteli v novembri, mali sme krásne letné počasie, po celý čas okolo 25°C.

Dovolenka na Mauríciu

Sieť hotelov Beachcomber

Sieť hotelov Beachcomber má k dispozícii luxusných 8 hotelov, ktoré sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.My sme navštívili každý jeden, a teda môžeme iba súhlasiť, boli sme nadmieru spokojní. Každý rezort je jedinečný a vytvára nezabudnuteľnú atmosféru. Užili sme si neskutočný pokoj a luxus v Royal Palm Beachcomber Luxury, neopísateľné západy slnka vo Victoria Beachcomber Resort & Spa, golfové areály a vodné športy v Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa či Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa a dokonalý relax v Shandrani Beachcomber Resort & Spa a Mauricia Beachcomber Resort & Spa.

Každá jedna reštaurácia je známa svojou vynikajúcou kuchyňou, čo môžeme iba potvrdiť. Každé jedno pripravené jedlo, bolo pre nás úplnou lahôdkou. Samozrejme, že sme neodolali a nenechali si ujsť ani jazdu na vodných lyžiach, windsurfing, šnorchlovanie, plachtenie, potápanie a mnohé daľšie vodné atrakcie. Realizujú aj rôzne kurzy ako windsurfing, či plachtenie. Pokiaľ patríte k milovníkom vodných športov, Maurícius pre vás bude rajom na zemi.

Dovolenka príroda na Mauríciu

Určite by bol veľký hriech, keby sme nenavštívili hlavné mesto Port Louise, ktoré sa nachádza na severozápadnej časti pobrežia. Mesto má svoje čaro a zaujímavú históriu. A neobišli sme ani centrálny trh, ktorý bol skutočne rušný, ale zato jedinečný. Iba kúsok od hlavného mesta sa nachádza údolie Pailles, kde sme absolvovali výlet spojený s prednáškou o pestovaní cukrovej trstiny, dozvedeli sme sa čo-to o esenciálnych olejoch a ochutnali lahodný rum. V jeden deň sme si prenajali katamarán a spravili si nádherný výlet na ostrovčeky, ktoré sú neobývané.   

Maurícius skutočne pre každého

Maurícius je naozaj miesto, kde si každý nájde to svoje. Či už sa na dovolenku vyberiete ako mladomanželia, ktorí chcú mať svoje súkromie a milujú nekonečné prechádzky, alebo priatelia, ktorí chcú každý deň zažiť množstvo zábavy či spoznávať zaujímavé miesta. Dokonca aj rodiny s deťmi si tu prídu na svoje. K dispozícii sú aj detské kútiky a animátori, ktorí deťom každý deň pripravujú program plný zábavy.

Dovolenka pláž na Mauríciu

Toľko v stručnosti z našej cesty na Maurícius, ktorá bola skutočne nezabudnuteľná, a ktorú sme mohli zrealizovať vďaka naším partnerom Austrian Airlines a sieti hotelov Beachcomber, za čo im nesmierne ďakujeme a veľmi si vážime ich prístup. Vďaka nim budeme môcť poskytovať dôveryhodné informácie o krajine Maurícius, ktorú skutočne stojí za to navštíviť.