Luxusná dovolenka za málo peňazí? Žiadny problém!

Luxusná dovolenka za málo peňazí? Žiadny problém!

Túžite po dovolenke v luxusnej hotelovej sieti, ale nie ste ochotní zaplatiť stovky eur za 1 noc?

Luxusná dovolenka za málo peňazí? Žiadny problém!

 

Túžite po dovolenke v luxusnej hotelovej sieti, ale nie ste ochotní zaplatiť stovky eur za 1 noc? Radi by ste strávili aspoň pár dní v luxuse, ale Váš rozpočet nepustí? Rozumieme Vám a práve preto prinášame výber luxusných rezortov po celom svete, kde aktuálne prežijete dovolenku s prvotriednym servisom za výhodnejšiu cenu v porovnaní s inými okolitými destináciami.

 

TURECKO – BODRUM

Táto časť Turecka zažíva aktuálne boom luxusných hotelových značiek, ktoré sa snažia prilákať hostí a preto tu viete stráviť dovolenku s prvotriednymi službami za výhodné ceny.

- LUX Bodrum Resort & Residences 5* -

MAROKO – MARAKÉŠ

Orientálna rozprávka 1001 noci v úžasnej atmosfére sa začína práve v tomto červenom meste obklopenom pohorím Atlas, palmovými oázami a púšťou. Spoznajte starobylú kultúru a umocnite zážitok pobytom v nádhernom hoteli.

- Sofitel Marrakech Palais Imperial 5* -

THAJSKO

Populárny a turistami vyhľadávaný ostrov mníchov - Koh Samui sa môže pýšiť mnohými luxusnými hotelovými rezortmi. Exotická príroda, piesočnaté pláže a vynikajúca gastronómia nebudú určite chýbať. Nechajte sa rozmaznávať službami v nádhernom rezorte, kde o úsmev personálu nebude núdza.

- Rennaisance Koh Samui Resort & Spa 5* -

SRÍ LANKA
 

Alebo aj perla Indického oceánu. Ostrov posiaty čajovníkovými plantážami a nasiaknutý históriou ponúka luxusné ubytovania priamo no dlhých piesočnatých plážach. Exotické záhrady s korením, ayurvéda a vodné športy ponúkajú ten pravý dovolenkový relax.

- Vivanta Bentota by Taj 5*-

 

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

All inclusive rezorty, kde už zo svojho dovolenkového rozpočtu nemusíte minúť ani cent. Karibská destinácia, ktorá dlhodobo víťazí v pomere cena/výkon.

- Riu Palace Punta Cana 5* -

 

Poponáhľajte sa a vyberte si svoju luxusnú dovolenku, čím skôr.

 

Travel Expert Katarina