Kapverdy a najluxusnejšia príroda na svete

Kapverdy sú miestom, kde nájdete dokonalý relax a načerpáte množstvo zážitkov

Kapverdy oddeľuje od Afriky vzdialenosť približne 570 kilometrov. Počasie na Kapverdách predstavuje celoročnú idylku pre ľudí, ktorí túžia po zaslúženom oddychu v obklopení najluxusnejšej prírody na svete. Aj keď Kapverdské ostrovy patria medzi najluxusnejšie oblasti na trávenie dovolenky, tamojšie ceny sú veľmi podobné tým slovenským. Teraz vám už nič nebráni v tom, aby ste navštívili hotový raj na Zemi.

                                                                              Dovolenka Kapverdy

Kapverdy vás očaria svojím počasím i prírodou

Síce sú Kapverdy pomerne blízko k africkému kontinentu, tamojšie podnebie je o niečo zhovievavejšie. Užijete si úžasné leto aj počas zimných mesiacov a to je skvelá správa. Najmä ak patríte medzi mimoriadne zaneprázdnených ľudí, ktorí cez leto pracujú a v zime oddychujú. Ešte predtým, než sa na cestu snov vyberiete, odporúčame vybaviť si na Kapverdskom veľvyslanectve víza, ktoré umožňujú pobyt pre Kapverdy na 90 dní. V prípade, ak by ste tento úkon nestihli, vstupné víza s pobytom do 4 týždňov viete pokojne vybaviť aj priamo po prílete na niektoré medzinárodné letiská, ako napríklad v Sal, Boa Vista, Sao Vicente alebo Santiago. Pre tieto úkony je dôležité, aby váš cestovný pas platil 6 mesiacov od príchodu na Kapverdy.

                         dovolenka na Boa Vista

Kapverdy ponúkajú množstvo zaujímavých miest

Niektoré lokality na Kapverdských ostrovoch jednoducho nemôžete vynechať. Napríklad ostrov Sal. Ide o výnimočný kúsok krajiny, na ktorom nájdete dokonalý relax a oddych od každodenného zhonu. Vďaka očarujúcim pieskovým plážam a azúrovej vode, spoznáte pravý zmysel slovného spojenia “balzam na dušu.”. Nezabudnuteľné dovolenkové okamihy ponúka ostrov  Boa Vista, ktorý je zároveň tretím najväčším ostrovom Kapverd. Ponuka ostrovov Kapverdy je bohatá, stačí si len vybrať jeden z nich.

                         dovolenka na Cabo Verde

Radi Vám s výberom dovolenky na Kapverdách poradíme, stačí nás kontaktovať