Hotely, ktoré ponúkajú viac, ako len ubytovanie

Hotely, ktoré ponúkajú viac, ako len ubytovanie

Túžite po netradičnej dovolenke? Hľadáte hotel, ktorý by mal "niečo navyše", že by ste boli ochotný za ním prelietieť aj pol sveta? Vybrali sme pre Vás "hotely" na tradičných aj menej tradičných miestach, ktoré podľa nás svojim hosťom ponúkajú omnoho viac, ako len ubytovanie a dobrý servis. A kto vie, možno hneď niekoľko z nich sa ocitne vo Vašom cestovateľskom kalendári.

Hotely, ktoré ponúkajú viac ako len ubytovanie!

Túžite po netradičnej dovolenke? Hľadáte hotel, ktorý by mal  "niečo navyše", že by ste boli ochotný za ním prelietieť aj pol sveta?  Vybrali sme pre Vás "hotely" na tradičných aj menej tradičných miestach, ktoré podľa nás svojim hosťom ponúkajú omnoho viac, ako len ubytovanie a kvalitný servis. A kto vie, možno hneď niekoľko z nich sa ocitne vo Vašom cestovateľskom kalendári.

Amangiri

USA, Utah

Priamo v národnom parku, uprostred púšte amerického štátu Utah v lone niekoľko tisíc kilometrov nedotknutej scenérie, nájdete extravagantný rezort, ktorý susedí s najväčšou rezerváciou pôvodných Američanov v USA. Len 34 rozľahlých suite je koncipovaných tak, aby rámovali okolité duny, plošiny a horské hrebene a zároveň využívali drsnú okolitú prírodu. Čisté línie a prírodné materiály boli využité pri dizajne a každá suite má vlastnú vonkajšiu lounge a krb a niektoré aj privátny bazén a strešnú terasu.

Dovolenka USA

- Amangiri -

 

TUI Sensimar M/Y Sensimar 1

TURECKO, Fethiye

Okružná poznávacia cesta po Egejskom mori na palube jachty M/Y Sensimar 1 zvezie na svojej palube max. 8 párov, ktoré nechcú robiť kompromisy medzi zábavou a romantikou alebo zážitkami a oddychom. Na tradičných drevených guletoch spoznáte Őlüdeniz, Agalimani, záliv Göcek, nádherné zátoky a antické zrúcaniny.

Dovolenka Turecko

- TUI Sensimar M/Y Sensimar 1 -

Under Canvas Yellowstone

USA, Yellowstone národný park

Útulné teepee v rustikálnom štýle priamo v divočine národného parku ponúkajú dokonalé výhľady na okolitú prírodu a zvieratá. Na pravej americkej kuchyni si pochutnáte v reštaurácii Bar´N´Ranch. Privátna kúpeľňa a terasa na sedenie sú samozrejmosťou.

Dovolenka Yellowstone

- Under Canvas Yellowstone -

Radisson RED Cape Town

Južná Afrika, Kapské mesto

Štýlový a mladistvý tip na ubytovanie na ubytovanie v Kapskom meste. Umenie na stenách izieb, hudba, móda a virtuálny concierge sú len niektoré z vychytávok tohto moderného hotela s úžasným výhľadom na stolovú horu.

Dovolenka Kapské mesto

- Radisson RED Cape Town -

Puradies

RAKÚSKO, Leogang

Výnimočný zážitkový hotel na samote na najslnečnejšom kopci horského masívu Leogang má v ponuke suity a chalety zariadené v modernom alpskom štýle inšpirované prírodou. Motto hotela je absolútna sloboda. Milovníci lyžovania ocenia ski-in a ski-out priamo z hotela.

 

Dovolenka Rakúsko

- Puradies -

 

Das Paradies

TALIANSKO, Latsch

Pripravte sa na wellness zážitky na najvyššej úrovni v 5000m2 „Paradies-Park“ v nadmorskej výške 640 m n. m. v prekrásnej prírode na tichom okraji mestečka Latsch. Gurmánski nadšenci tiež ocenia tamojšiu kuchyňu, nakoľko hotel je držiteľom 2 hviezdičiek Gault&Millau.

Dovolenka Taliansko Latsch

- DAS Paradies -

Soneva Jani Resort

MALDIVY, Noonu Atoll

Veľmi vydarená kompozícia hotelovej značky Soneva, ktorá už snáď ani nemohla byť lepšia: biele pláže, 25 vodných víl v 5 km dlhej lagúne a tropická vegetácia na jednom z najväčších ostrovov na Maldivách. Absolútny dôraz sa kladie na súkromie v ústraní. Kulisa ako vystrihnutá z obrázkovej knihy Vašej vysnívanej dovolenky.

Dovolenka Maldivy

- Soneva Jani -

The Ritz Carlton Ras Al Khaimah, Al Wadi Resort

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY, Ras Al Khaimah

Uprostred impozantnej púšte Wadi Khadeja sa nachádza skvost v podobe luxusného rezortu skladajúceho sa výhradne z víl, ktorý je priam čarovne zasadený do okolitej krajiny prírodnej rezervácie. Ideálne podmienky na vychutnávanie si krásy a ticha púšte.  Nuda tu rozhodne nehrozí, bicykle sú pripravené na spoznávanie okolia, divoké zvieratá sa často priblížia k vodným zdrojom v tesnej blízkosti rezortu a pre tých, ktorí majú záujem spoznať tajomstvá púšte sú pripravené túry s miestnymi odborníkmi.

Dovolenka SAE

- The Ritz Carlton Ras Al Khaimah, Al Wadi Resort -

 

Royal Palm Beachcomber Luxury

MAURÍCIUS, Grand Baie

Najtradičnejší rezort hotelovej siete Beachcomber sa rozprestiera na severnom pobreží ostrova a je považovaný za oázu pokoja. Absolútne vydarená kombinácia luxusu, tradície a „Art of Living“ ostrova Maurícius, kde sa myslelo na každý detail. Len 69 izieb, romantické reštaurácie a tri rozľahlé bazény sa postarajú o dovolenku plnú oddychu.

Royal Palm Beachcomber

- Royal Palm Beachcomber -

Jungle Beach by Uga Escapes

SRÍ LANKA, Kuchchaveli

V srdci exotickej prírody, priamo na pláži a v bezprostrednej blízkosti prírodnej lagúny Indického oceána sa nachádza rezort, ktorý neponúka izby, ale luxusné vily, ktoré boli postavené v harmónii s prírodou. Na zariadenie boli použité lokálne materiály, ktoré sú doladené do moderného štýlu a každá vila ponúka pocit absolútneho súkromia, nakoľko je vsadená priamo do džungle.

Jungle Bay by Uga Escapes

- Jungle Bay by Uga Escapes -

 

The Deccan Odyssey

INDIA, Delhi-Sawai Madhopur-Agra-Jaipur-Udaipur-Vadodara-Aurangabad-Mumbai

Ušľachtilá forma cestovania starých čias s veľkolepým servisom, ktorá umožniť spoznať jednu z najrozmanitejších krajín sveta – Indiu. Počas 7 nocí vo vlaku na trase Delhi – Mumbai v štýlovo zariadených vozňoch sa o Vás personál The Deccan Odyssey bude starať, aby ste sa cítili ako v bavlnke. Počas zastávok navštívite mestá, dediny, národné parky, paláce a návrat do Vášho hotela na koľajniciach bude vítaným relaxom.

hotel restaurant

 

Už máte svojho favorita?

 

Travel Expert Katarina