Hľadáte ten správny vianočný darček?
Adoptujte pre svojich najbližších korytnačku karetu morskú  a podporte TUI CARE FOUNDATION.

Rok 2020 ostane pravdepodobne v našej pamäti ako veľmi špecifický rok, nech už sa ho rozhodneme vnímať z akéhokoľvek pohľadu. Možno ste si povedali, že tento rok by ste chceli svojich blízkych obdarovať niečím špeciálnym. Niečím netradičným, čo zároveň urobí radosť nielen im a Vám. Niečo s „vyšším zmyslom“.

Adoptujte pre nich mláďa korytnačky a staňte sa súčasťou zmeny pre našu planétu, tým že podporíte tieto úžasné morské živočíchy. Morské korytnačky sú starobylí obyvatelia našich oceánov. Všetkých sedem druhov korytnačiek je momentálne v ohrození a tým je ich prežitie ohrozené. Adopciou morskej karety pomôžete v záchrane týchto jedinečných plazov.

Adopcia korytnačky Vám umožní vybrať jej meno a dátum narodenia (vyliahnutia) medzi júnom a októbrom 2021. Po úspešnej adopcii dostanete potvrdzovací email. Hneď ako sa "Vaše" mláďa vyliahne, budete Vy alebo Vami obdarovaný blízky upozornený a obdržíte certifikát od nášho lokálneho partnera v projekte Biodiversity. E-mailom dostanete aj fotografiu čerstvo narodenej karety morskej.

Ak adoptujete korytnačku pred 15.12.2020, osoba ktorú sa rozhodnete obdarovať dostane slávnostný certifikát o adopcii s potvrdením práve včas, na Vianoce. 

VIAC INFORMÁCIÍ