Futbalový kemp pre deti v cene pobytu?

Futbalový kemp pre deti v cene pobytu?

Máte doma malých futbalových nadšencov? Tak potom je dovolenka v rezortoch Falkensteiner práve pre Vašu rodinu ten správny nápad. V mnohých prázdninových termínoch je v niektorých rezortoch k dispozícii futbalová škola – 96 -Fussballschule a pri pobyte od 7 nocí dokonca zdarma!

Futbalový kemp pre deti v cene pobytu?

 

Máte doma malých futbalových nadšencov? Tak potom je dovolenka v rezortoch Falkensteiner práve pre Vašu rodinu ten správny nápad. V mnohých prázdninových termínoch je v niektorých rezortoch k dispozícii futbalová škola – 96 - Fussballschule a pri pobyte od 7 nocí dokonca zdarma!

 

Vo futbalovom kempe vedenom 96-Fussballschule sa budú Vaše deti cítiť ako naozajstní profesionáli. Kvalifikovaný  futbalový tréner prvoligového klubu Hannover 96 naučí deti vo veku od 6 do 14 rokov počas 5-tich intenzívnych tréningov ako zaobchádzať s loptou.

Všetci účastníci kempu dostanú aj tréningovú výbavu (dres, nohavice, podkolienky), diplom o absolvovaní kurzu s fotografiou, spomienkovú medailu, ako aj poukaz na domáci zápas klubu Hannover 96.

falkensteiner

- Falkensteiner Capo Boi -

Odmena pre najlepšieho: Najlepší hráč zo všetkých dovolenkových kempov organizovaných 96-Fussballschul v rezortoch Falkensteiner bude vyznamenaný a pozvaný na tréning priamo do 96-akadémie v Hannoveri – pohľad do zákulisia klubu Hannover 96 a návšteva zápasu sú samozrejmosťou.

 

falkensteiner park

- Falkensteiner Park Punat -

Futbalový kemp zahŕňa:

  • 5x tréning po 2 hod.

  • Kompletné tréningové vybavenie

  • Nápoje počas tréningu

  • Originálnu Profi fľašu na pitie

  • Poukaz na vstupenky na domáci zápas 96 (kat. 2)

  • Diplom o absolvovaní kurzu s fotografiou, medailu a potvrdenie o absolvovaní

 

Organizátorom futbalovej školy je Hannover 96.

falkensteiner premium

- Falkensteiner Premium Apartements Senia -

Futbalovú školu nájdete v určitých termínoch v Chorvátsku: best Family Falkensteiner Diadora, Falkensteiner Iadera, Falkensteiner Premium Apartements Senia, Falkensteiner Apartments Petrcane, Hotel Donat, Falkensteiner Funimation Borik, TUI best Family Falkensteiner Park Punat

V Rakúsku: best Family Falkensteiner Sonnenalpe, Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia, TUI best Family Falkensteiner Cristallo,

V Taliansku: Falkensteiner Family Hotel Lido Ehrenburger Hof, Falkensteiner Capo Boi

Máte otázky k termínom a kempom? Neváhajte sa obrátiť na naše pobočky!

 

Travel Expert Katarina