Dubaj - perla Spojených arabských emirátov

Dubaj vás prívíta s otvorenou náručou plnou tepla kedykoľvek počas roka

Dubaj je v ostatnom čase jednou z najobľúbenejších destinácií pre ľudí, ktorí si radi doprajú luxus v akomkoľvek ročnom období. Dôvodom je počasie v tomto kúte sveta, na ktoré sa možno spoľahnúť. Úžasné pieskové pláže, príjemná klíma, monumentálne stavby a nekonečné množstvo možností, na zábavu či oddych sú to pravé pre všetkých ľudí, ktorí cítia, že potrebujú oddych v krajine s teplou klímou. Dubaj vás víta s otvorenou náručou a želá si jediné - vašu dovolenkovú spokojnosť.

                                                         dovolenka v Dubaji

Dubaj je stelesnením dokonalosti v podobe skvelej dovolenky

Dubaju právom patrí označenie turistická perla. Dubaj si podmaní vaše zmysly hneď po prvom dni dovolenky v tejto čarokrásnej krajine so všadeprítomnou kultúrou v spojení s moderným svetom. To sú dôvody prečo je Dubaj tak obľúbený medzi nákupuchtivými turistami. Mesto vám ponúka vyše sedemdesiat nákupných stredísk. Nájdete tam aj to najväčšie na svete - Dubai Mall. Už len jeho samotná návšteva je obrovským zážitkom, nehovoriac o nekonečnej ponuke v dubajských výkladoch. Zaujímavosťou je, že v jeho vnútri vás okrem obchodov čaká napríklad klzisko či interiérový vodopád. Dosť ale bolo nákupov, veď najkrajšie zážitky z dovolenky predsa prežívame na pláži.

                                                                            Hilton Garden Inn Dubai

 

Dubaj - to sú aj dokonalé pláže

Luxusné letovisko Dubaj na vás čaká v celej svojej kráse, a preto neváhajte pri otázke, kam bude viesť vaša nasledujúca dovolenka. Tešiť sa môžete aj na jednu z najkrajších pláží sveta. Tento prívlastok patrí k najznámejším úkazom na dovolenkových fotkách. Ide o pláž, ktorej symbolom je hotel Burj Al Arab, ktorého tvar nápadne pripomína plachetnicu. Táto pláž má niekoľko kilometrov a nájdete ju asi 40 km od Dubaja. Keďže vstup do mora je pozvoľný, táto pláž je obľúbeným miestom aj pre rodiny s deťmi.

                                                                             Dubaj

Vyberte si z našej ponuky hotelov v Dubaji