Dovolenka v Indickom oceáne

Aká je dovolenka v Indickom oceáne?

Letecká spoločnosť Turkish Airlines ponúka lety do najkrajších dovolenkových destinácií v Indickom oceáne. Obľúbené exotické ostrovy Maldivy, Seychely, Maurícius a Phuket sú pokryté bielym pieskom prechádzajúcim do tyrkysového oceánu, na ktorého hladine sa odrážajú ligotavé slnečné lúče.

Každá z týchto destinácií predstavuje jedinečný ostrovný raj, ktorý ponúka perfektné podmienky pre vysnívanú dovolenku, či sa rozhodnete pre romantický pobyt vo dvojici, nezabudnuteľné medové týždne alebo jedinečný čas strávený so svojou rodinou. 

Vďaka koralovým útesom a krištáľovo čistej vode je Indický oceán ideálnym miestom pre potápanie a šnorchlovanie. Krása tropickej krajny a nedotknuté pláže s bielym pieskom vytvárajú neopakovateľnú atmosféru, čistý balzam na dušu.

Miestna gastronómia, v ktorej sa spájajú indické a ďalekovýchodné vplyvy, láka turistov intenzívnymi chuťovými zážitkami.

Zatúžili ste po exotickej dovolenke, ktorá bude zážitkom na celý život? S Turkish Airlines sa dostanete z Viedne na Maldivy s prestupom v Istanbule 7x do týždňa a od decembra až 11x do týždňa. V ich portfóliu nájdete lety aj do ďalších obľúbených destinácií akými sú Seychely 3x a Maurícius 4x týždenne. Viac informácií na letenky@tui-reisecenter.sk.