Dovolenka v  Dubaji: špičkové hotely a vôňa kvetín

Naši travel experti pravidelne cestujú po svete a spoznávajú rezorty, ktoré Vám ponúkame, na vlastnej koži. Tak Vám vieme sprostredkovať informácie a atmosféru v hoteloch z prvej ruky. Kolegyňa Zuzka z našej pobočky v OC EUROVEA v Bratislave nedávno navštívila Dubaj. Tu sú jej dojmy a odporúčania.   

The Jumeirah Beach Hotel *****  je hotel pre náročnejších klientov. Leží priamo na pláži a je situovaný ďalej od rušného diania. V ponuke je shuttle bus do nákupného centra Mall of Emirates, do ktorého premáva niekoľkokrát denne. Z balkóna hotela si môžete vychutnať výhľad na najznámejšiu budovu Dubaja - Burj Al Arab.

Dovolenka Dubaj Burj al arab

Burj al arab

The Ritz-Carlton, Dubai, Jumeirah Beach *****  – hotel je vhodný pre rodiny s deľmi ale aj pre páry. Disponuje adult only časťou. Odporúčam vybrať si izby „club lounge“. Vstup do lounge sa nachádza na 3. poschodí s krásnym výhľadom na more, kde sa pre hostí podáva strava a nápoje - kontinentálne raňajky, ľahký obed na poludnie, popoludňajší čaj, predjedlá a čokolády večer. Na výber je prémiové šampanské, vína, pivo a destiláty. V hoteli je samozrejme prístup na internet a k dispozícii je dokonca bezplatne laptop. Využiť môžete službu hotelového poslíka - concierge. 

Dovolenka Dubaj pláž hotela Ritz-Carlton

Pláž hotela Ritz-Carlton

Hotel má výbornú polohu priamo na pláži a leží len niekoľko minút od Dubai Marina.

Dovolenka Dubaj marina

Dubai Marina

Milovníkom kvetín odporúčam navštíviť atrakciu Dubai Miracle Garden. Záhradu tvorí 15 miliónov kvetín a je otvorená každý rok od novembra do mája. Na ploche 72 000 m2 si tu do sýtosti vychutnáte pestrosť räznych kreácii z farebných kvetín.   

Dovolenka Dubaj Miracle garden

Dubai Miracle garden