Dovolenka na Seychelách: dotyk  harmónie života
Veľa slnečných dní v roku, vody Indického oceána, možnosti bádania prírody a kozmopolitná atmosféra. Seychely môžete vďaka priaznivej klíme navštíviť počas celého roka.

Dovolenka na Seychelách je ako zážitok z iného sveta. Súostrovie Seychely tvorí 115 granitových a koralových ostrovov a leží v západnej časti Indického oceána. Na ostrovoch je napriek vplyvu viacerých kultúr, tradícií a náboženstiev, cítiť harmóniu. Je to kozmopolitné miesto a africkými, ázijskými a európskymi vplyvmi. 

Dovolenka počas celého roka

Podnebie na Seychelách je teplé počas celého roka a nezaznamenáva výkyvy v teplotách. Teplota sporadicky klesá pod 24°C a nepresahuje 32°C. Obdobie zrážok je od decembra do februára. Prevažujú slnečné dni a v priemere je len 11 dní počas roka daždivých. Tieto priaznivé podmienky vytvárajú zo Seychel ideálne exotické dovolenkové miesto počas celého roka. 

Prírodné krásy

Seychely sú živým múzeom prírodných krás. Nájdete tu niekoľko jedinenčných druhov fauny a flóry a dve dedičstvá patriace do svetového dedičstva UNESCO. Aldabra je najväčší koralový atol na svete. V národnom parku Praslin’sVallée de Mai na ostrove Praslin rastú najväčšie kokosové orechy na svete v tvare ženskej panvy. Kokosové palmy majú listy až 6 metrov široké a 14 metrov dlhé. Park je jedinečný svojou faunou, medzi ktorú patria endemické vtáky, cicavce, kôrovce, slimáky a plazy.

Ubytovanie na Seychelách

K dizpozícii je široký výber možností ubytovania. Vyberať môžete medzi jednoduchšie vybavenými, aj luxusne zariadenými hotemi. Rozhodli ste sa stráviť dovolenku na Seychelách? Pozrite si celú našu ponuku hotelov na Seychelách

Constance Ephelia Mahe Seychelles *****

Dovolenka Seaychely

Carana Beach ****

Dovolenka Seychely

Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare *****

Dovolenka Seychely