Dovolenka na Lanzarote

Dovolenka na Lanzarote predstavuje skutočne neopakovateľný zážitok

Dovolenka na ostrove so stovkou pláží a lávovými scenériami.

Kanárske ostrovy sú skutočným rajom dovolenkárov. Ponúkajú množstvo špecifických zážitkov a je len na vás, ktorý z nich si vyberiete. Kolorit pláží je nekonečný a zážitky na vás čakajú na každom rohu, preto je ťažké vybrať si konkrétny ostrov, na ktorom chcete pocítiť skutočné čaro španielskeho temperamentu, dobrého jedla a skvostných prírodných scenérií. Lanzarote je najznámejším kúskom známeho súostrovia vo vodách Atlantického oceánu. Podľa dostupných prameňov je zrejmé, že tento čarokrásny kút našej zeme je prvým objaveným ostrovom v Kanárskej oblasti. A síce je “najstarším” ostrovom. Svojou rozlohou sa nepýši prvenstvom - a práve to je na ňom čarovné. Vďaka svojej rozlohe takmer 850 km² je štvrtým najväčším ostrovom, preto máte šancu precítiť všetky jeho zákutia počas jednej dovolenky. A že je skutočne z čoho vyberať.

Dovolenka na Lanzarote

Lanzarote ponúka exotiku za slovenské ceny

Špecifické pláže na Lanzarote prinášajú neopakovateľné pohľady, ktoré nevnímate len očami, ale všetkými zmyslami. Na južnej časti na vás čakajú krásne biele pláže, presne také ako z katalógu na dokonalú dovolenku. Piesok, ako prirodzený filter sa stará o priezračnosť vody, ktorá vás svojou čistotou bude fascinovať po celú dobu, čo si budete vychutnávať výnimočné chvíle. Lanzarote je vzdušnou čiarou od Afrického pobrežia približne 125 kilometrov a atlantická klíma pri rovníkovej čiare vám zaručí skutočný pocit exotiky, aj keď sa stále nachádzate v Európe. Tento geopolitický fakt vám pripomenie napríklad mena. Ak sa rozhodnete dovolenkovať na Lanzarote, nemusíte riešiť výmenu peňazí, pretože všade pohodlne zaplatíte eurom. Tamojšie ceny za potraviny či služby sú porovnateľné s našimi. Preto vám nič nebráni v tom, aby ste si užili luxusný zážitok už v najbližšom možnom termíne vašej dovolenky. Nemusíte pritom riešiť ani záležitosti týkajúce sa pasu. Bezvízové možnosti vám dovoľujú prísť dovolenkovať na Lanzarote len s občianskym preukazom.

Dovolenka na Lanzarote

Opustite hranice Lanzarote a spoznajte viac, než len pevninu

Keďže Lanzarote sa nachádza v obľúbenom súostroví plnom nežných zákutí, nemusíte svoj pobyt na tomto ostrove stráviť len na pevnine. V ponuke prímorských častí Lanzarote je množstvo výletov loďou, vďaka ktorým môžete preskúmať ďalšie čarovné a neďaleko ležiace miesta.

Navnadili sme Vás? Pozrite si ponuku dovolenky na Lanzarote