Dovolenka na Kapverdách: raj pre vodné športy
KAPVERDY - raj pre potápačov a milovníkov vodných športov. Destinácia, kde si vychutnáte pokoj.

Raj pre potápačov a milovníkov vodných šporotov. Destinácia, kde si vychutnáte pokoj. Na dovolenku na Kapverdy sa odporúča cestovať v období od októbra do apríla. Priemerné teploty počas roka sa pohybujú okolo príjemných 23 – 25 °C. 

Časť ostrovov súostrovia Kapverdy je hornatá, na niektorých ostrovoch prevláda nížina. Najznámejšie Kapverdské ostrovy, ktoré sú vyhľadávané dovolenkármi sú Sal a Boavista. 

Na ostrove Sal si vychutnáte až 350 slnečných dní v roku. Centrom ostrova je Santa Maria s 8 km dlhou plážou. Pobrežie ostrova tvoria pláže s bielym pieskom. Sal je vhodný na aktívnu dovolenku najmä pre mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú pulzujúci spoločenský život a zábavu.

Boavista je tretí najväčší ostrov Kapverdských ostrovov a je prevažne rovinatý. Je známy rozľahlými bielymi plážami, korytnačkami a tradičnou hudbou. Ostrov nie je bohatý na zeleň, povrch tohto ostrova skôr pripomína púšť. Známe pláže ostrova sú Santa Monica s 18 km dlhou plážou a pláž Chaves s početnými plážovými barmi a klubmi windsurfingu.

Na Boavista nájdete renomované hotely s all inclusive službami. Pozrite si výber hotelov.

Riu Karamboa ****

Dovolenka na Kapverdách

Riu Palace Boavista *****

Dovolenka na Kapverdách

Riu Touareg ****

Dovolenka Kapverdy

Zavítajte na Kapverdy s nami. Pozrite si ponuku dovolenky na Kapverdách