Domes Resorts

Štýlová grécka dovolenka s Domes Resorts

Zažite dokonalú harmóniu gréckych ostrovov v dizajnových hoteloch.

Domes Resorts je najrýchlejšie rastúca lifestylová hotelová skupina v Grécku a držiteľka poprednej svetovej značky luxusných hotelových rezortov World Travel Award pre rok 2022.

Svojim klientom ponúka rozmanité portfólio ubytovania od slnkom zaliatych plážových hotelov až po pokojné wellness hotely so značkovými reštauráciami. Domes Resorts sú charakteristické eleganciou, intimitou, rafinovanosťou a autentickou gréckou pohostinnosťou. 

Delia sa na značky Domes Originals, Domes Reserves, Domes Aulus a Domus Noruz. Sú situované v obľúbených gréckych letoviskách Kréta, Korfu, Mykonos, Zakynthos, Milos, Chalkidiki a taktiež Portugalsko.

Pre koho je hotelový koncept Domes Resorts určený?

Rodiny & páry

Luxusné, sofistikované, päťhviezdičkové ubytovanie v hoteloch či vilách na brehu Stredozemného mora, ktoré je prirodzene zasadené do prekrásneho prostredia gréckych ostrovov,  je ideálne pre milovníkov dizajnu a modernej architektúry. Svojimi vyšperkovanými službami ulahodia rodinám s deťmi, ako aj párom, ktoré túžia po romantike vo dvojici.

Domes of Elounda, Autograph Collection *****, Kréta

Domes Zeen Chania, The Luxury Collection *****, Kréta

Domes of Corfu, Autograph Collection *****, Korfu

Domes Aulus Zante, Autograph Collection *****, Zakynthos

Domes Lake Algarve, Autograph Collection *****, Portugalsko 

Domes Aulus Zante, Autograph Collection, Zdroj: Domes Resorts

Adults only 

Dizajnové hotely len pre dospelých od 16 rokov, ktoré dýchajú luxusom a nezameniteľným šarmom. Charakterizuje ich dokonalý pokoj, harmónia a vynikajúce kulinárske špeciality.

Domes Miramare, The Luxury Collection *****, Korfu 

Domes Noruz Chania, Autograph Collection *****, Kréta

Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton *****, Kréta 

Domes White Coast Milos *****, Kyklady

Domes Noruz Kassandra *****, Chalkidiki

Domes Miramare Corfu, Luxury Collection, Zdroj: Domes Resorts

 

Kulinárske pôžitky potešia zmysly

Letná dovolenka a vynikajúce jedlo, ktoré poskytuje nezabudnuteľný zážitok patria jednoducho k sebe. Dobre to vedia aj v Domes Resorts, a preto všetky hotelové rezorty ponúkajú unikátne kulinárske pôžitky. V značkových reštauráciách vám poprední šéfkuchári s vášňou ku gastronómii pripravia špeciality z poctivých lokálnych surovín. S rodinou alebo priateľmi si ich môžete vychutnať naozaj noblesne, štýlovo a navyše s dychberúcimi výhľadmi na more.

Domes Aulus Zante, Autograph Collection, Zdroj: Domes Resorts