Dizajnové biele hotely

Predstavujeme Vám dizajnové hotely, kde architekti stavili na bielu.

Biela je svetlá, moderná a predovšetkým elegantná. Evokuje v nás čistotu, nepriťahuje slnečné lúče a tým poskytuje únik pred teplom v horúcich mesiacoch. Biela upokojí Vaše zmysly a necháva myseľ oddychovať. 

Predstavte si, že po dlhej ceste prichádzate do rezortu, kde batériu Vášho mobilného telefónu nebudete stačiť nabíjať. Každý krok budete mať chuť zaznamenať, pretože pohľady, ktoré sa Vám naskytnú budú neopísateľné. Predstavujeme Vám dizajnové hotely, kde architekti stavili na bielu. Nechali vyniknúť okolité exotické prostredie, krištáľovo čisté more a priestor kde slnečné lúče rozohrajú paletu farieb, ktorú jednoducho budete musieť odfotiť. A nám je úplne jasné, že neodoláte. Kde sa dajú také hotely navštíviť? 

Grecotel Mykonos Blu 5* Mykonos, Grécko

Dychberúca kombinácia modrej a bielej Vás zaručene neomrzí. Tá jednoducho patrí k Grécku. Populárny a influencermi vyhľadávaný ostrov Mykonos, ponúka niekoľko rezortov, kde vládne biela. Vyberáme dizajnový hotel s úžasným panoramatickým výhľadom týčiacim sa ponad exkluzívnu zátoku Psarou Strandes. Architektúra hotela sa drží tradičného kykladského štýlu a je popretkávaná modernými doplnkami. O romantické chvíle sa postará excelentný servis siete Grecotel a grécka pohostinnosť. 

Dovolenka Mykonos Grecotel Blu

  

Mr. & Mrs. White Paros  4* Paros, Grécko

Útulný chic hotel so 49 štýlovo zariadenými izbami ponúkajúci súkromie a luxusnú oázu oddychu. Vďaka polohe na kopci budete mať výhľad na priľahlé vinice a ospalé mestečko Naoussa s tavernami, barmi a prístavom. Ak túžite objavovať prázdne pláže, zažiť deň v štýle Robinson Crusoe, nechajte sa zaviesť loďkou na jednu z ťažko dostupných pláží v okolí.

Dovolenka Paros

  

Mitsis Alila Resort & Spa 5* Rhodos, Grécko

Turistami vyhľadávané letovisko Faliraki na gréckom ostrove Rhodos skrýva aj luxusný hotel, ktorý nájdete priamo na pomaly sa zvažujúcej piesočnatej pláži. Impozantný Mitsis Alila Resort & Spa ponúka veľmi komfortne zariadené izby, samozrejme v bielej. Zrkadlá a nástenné dekorácie umocňujú čistý moderný dizajn. Z mnohých izieb vidieť priamo slávnu zároku Anthony Quinn. 

Dovolenka Rodos

  

Grecotel LUX.ME White Palace 5* Kréta, Grécko

Označenie „biely palác“ nemôže byť viac na mieste ako v tomto prípade. Luxusný rezort ležiaci priamo na pláži krétskej riviéry v blízkosti pekného mestečka Rethymnom očarí svojich hostí elegantným, stredomorským štýlom – samozrejme v spomínanej trendy bielej. Na milovníkov vody a slnka čaká v hoteli až 11 bazénov. Perfektnú fotku si urobíte v infinity bazéne a na dlhej miestnej pláži.

Dovolenka Kréeta

  

TUI Blue Meltemi 5* Santorini, Grécko

Romantický hotel pre páry od 16 rokov zaručuje vynikajúcu dovolenku plnú oddychu a ničím nerušených chvíl. Útek pred každodenným stereotypom a načerpanie novej energie sľubuje svojim hosťom nový rezort v modernom a luxusnom dizajne na gréckom bohémskom ostrove Santorini. Kilometre dlhá sopečná pláž s tmavým pieskom je vzdialená len pár metrov. Pobyt hosťom spestruje aj moderný hotelový koncept TUI Blue vďaka svojej aplikácii, ktorú môžu hostia využívať počas svojho pobytu. 

Dovolenka Santorini

  

Almyra 5* Paphos, Cyprus

Extravangancia v pravom zmysle slova. Avantgardná kombinácia bielej so sklom a čistými líniami, rozsiahla záhrada a šum mora – ideálne predpoklady pre dokonalú dovolenku. Hotel očarí nielen svoji dizajnom, ale aj prvotriednym servisom a službami. Hostia si môžu vybrať svoj obľúbený druh vankúšov, uvoľniť sa v spa alebo ochutnávať špeciality v jednej z hotelových reštaurácií. 

Dovolenka Cyprus

  

Amare Beach Hotel Marbella 4*  Marbella, Španielsko

Tento minimalistický hotel obzvlášť obľubujú páry a gurmáni. 3 hotelové reštaurácie ponúkajúce rozmanitosť pre náročné chuťové poháriky svojich hostí, boli viacnásobne vyznamenané. Bezkonkurenčná poloha priamo na živej prímorskej promenáde a len pár metrov od starého mesta Marbella sa postarajú o dovolenku, kde nuda jednoznačne nehrozí. 

Dovolenka Marbella

  

Hotel Lava Beach 5* Lanzarote, Španielsko

Dizajnový hotel na sopečnom ostrove Lanzarote ležiaci v Atlantiku sa nachádza priamo na tmavej piesočnatej pláži. Fitness programy navrhnuté tak, aby sa žiaden športový nadšenec nenudil a spa ponúkajú aktívny oddych telo aj ducha. 

Dovolenka Lanzarote

   

Baobab Suites 5* Teneriffe, Španielsko

Nekonvenčný hotelový koncept necháva hostí, aby sa cítili uvoľnene a voľne no napriek tomu spĺňa všetko, čomu hovoríme luxus. Hotelový tím sa o to stará mnohými spôsobmi a urobí aj Váš pobyt nezabudnuteľný. Panoramatický výhľad na more v pokojnej obytnej štvrti Costa Adeje a moderná architektúra sa starajú o pokojnú dovolenku.

Dovolenka Tenerife

  

W Abu Dhabi – Yas Island *****  Abu Dhabi, SAE

Architektonický skvost z ocele a skla netreba určite predstavovať žiadnemu nadšencovi Formule1. Trať v orientálnom Abu Dhabi totiž vedie priamo popod hotel. Extravagantná budova má pripomínať rybársku sieť, ktorá bola práve hodená do mora a tak spája moderné a tradičné dedičstvo Abu Dhabi. Po zotmení nastupuje na scénu fascinujúca hra svetiel na 5100 sklených tabuliach.

Dovolenka Abu Dhabi

  

Nikki Beach Resort & Spa Dubai 5* Dubaj, Spojené arabské emiráty 

Dovolenkový cieľ každého trendsettera, ktorému tento lifestylový rezort ležiaci priamo na pláži nesmie chýbať v zbierke. Svetovoznámy Nikki Beach koncept sa aj v SAE drží svojho motta „Celebrate Life“. Práve tu sa stretáva glamour s orientom. 

Dovolenka Dubaj

  

Kata Rocks 5* Phuket, Thajsko

Perla v luxusnej pohostinnosti spĺňa svojim hosťom predstavy o komforte a dokonalom servise na tej najvyššej úrovni. Andamanské more, moderný dizajn a šarm a typická thajská pohostinnosť vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru. Fanúšikovia thajskej gastronómie nájdu v okolí vynikajúce reštaurácie, ktoré sa postarajú o nové kulinárske zážitky. 

Dovolenka Phuket