Disneyland Paris bude raz tak veľký!

Disneyland Paris bude raz tak veľký!

Veľkosť Disneyland Paris bude do roka 2030 dvojnásobná!

Disneyland Paris bude raz tak veľký!

 

Len jeden deň v Disneyland Paris nemôže stačiť nikomu nato, aby si vyskúšal všetky atrakcie, ktoré ponúka. A onedlho to bude ešte náročnejšie, nakoľko najznámejší zábavný park v Európe čakajú zmeny.

 

Euro Disney informoval, že veľkosť Disneyland Paris  bude do roka 2030 dvojnásobná, ako informoval britský „Mirror“ s odvolaním sa na „Telegraph“. Nové plány, ktoré boli zverejnené ovplyvnia nielen hotely spojené s parkom, ale aj oba zábavné parky. Stavebné práce budú prebiehať v niekoľkých fázach a návštevníci uvidia prvé výsledky už v roku 2021!

disneyland Paris

- Disneyland Paris -

Plánované sú nové tematické parky a atrakcie

Aktuálne majú návštevníci Disneyland Paris možnosť navštíviť park a štúdiá. Nové plány hovoria o treťom tematickom parku, ktorý by mal byť postavený do roku 2030. Je plánované rozšírenie pôvodných atrakcií – presnejšie informácie, o ktoré konkrétne atrakcie pôjde, momentálne ešte nie sú známe.

Už je však isté, že vo Walt Disney Studios Park budú tri nové tematické svety: Marvel, Frozen a Star Wars. Výstavbu nových zážitkových areálov potvrdil vo februári CEO Walt Disney Company, Robert Iger. Rovnako potvrdil, že investícia vo výške 2 miliárd bude použitá na rozšírenie tohto svetoznámeho zábavného parku v Paríži.

Podľa portálu "Statista" navštívilo Disneyland Paris v roku 2016 13,4 milióna návštevníkov. Od jeho otvorenia v roku 1992 už park privítal viac ako 320 miliónov návštevníkov.

 

Mali ste už možnosť navštíviť Disneyland Paris? S rezerváciou Vám radi pomôžeme.

 

Travel Expert Katarina