Disneyland Paris

Disneyland Paris

UROBTE RADOSŤ VAŠIM NAJMENŠÍM A AJ SEBE Výlet do Paríža a návšteva zábavných parkov Disneyland Paris !

Parížsky Disneyland: Zájazd priamo do rozprávky 

Metropola Francúzska je nabitá atraktivitami. Aj na vašom zozname je isto Eiffelova veža, Louvre alebo Versailles. Cestuje i s deťmi? Nevynechajte Disneyland a spravte si zájazd do kúzelného sveta, v ktorom sa zabavia aj dospelí.

Disneyland Paríž tvoria dva tematické parky

 

Disneyland Paríž leží v Chessy, asi 32 kilometrov od hlavného mesta Francúzska. Sľubuje rozprávkové zážitky pre celú rodinu a viac ako 50 atrakcií nie v jednom, ale rovno v dvoch tematických parkoch. Sú to Disneyland Park a Walt Disney Studios Park, kde sa denne prebúdzajú k životu známe kreslené príbehy. Takisto sa tu môžete stretnúť s vašou najobľúbenejšou Disney postavičkou a nechať sa očariť pochodmi a farebnými show, ktoré vyrážajú dych. 

Disneyland Park 

 

Disneyland Park je pôvodný, starší, z dvoch parkov Disneylandu v Paríži. Je otvorený celoročne s predĺženými otváracími hodinami v lete. Navyše, ak sa rozhodnete ubytovať sa v niektorom z hotelov v Disneylande v Paríži, alebo máte ročnú permanentku, budete mať park vo vybraných časoch len pre seba.

 

Zájazd do Disneylandu v Paríži by isto nebol kompletný bez návštevy piatich tematických krajín a kúzelného hradu Šípkovej Ruženky, ktorý je srdcom rozprávkového prostredia. Pri stretnutí s Disney postavičkami a tiež na pohodových i adrenalínových atrakciách tam spoločne so svojimi najbližšími zažijete magické momenty.

 

Kúzlo Disneyho klasík objavíte aj počas jedinečných show či pestrofarebného pochodu s hviezdnym obsadením. Kráľovským záverom dňa ale bude fantastická večerná show Disney Illuminations, ktorá neuveriteľným spôsobom kombinuje svetlá, vodu, podmanivú hudbu, veľkolepý ohňostroj a neskutočnú projekciu.

 

Disneyland zájazd a Walt Disney Studios Park 

 

Hneď vedľa Disneyland Parku, vo Marne-la-Vallée, leží novšia súčasť parížskeho Disneylandu. Tiež je, pre všetky filmové hviezdy, ktorými sa tu stanete aj vy, otvorený celoročne. Takisto prináša výhody pre ubytovaných v Disney hoteloch či držiteľov celoročných permanentiek. 

 

V tomto tematickom parku si prídu na svoje filmoví fanúšikovia. Park je postavený ako skutočné filmové štúdio a rozdelený do štyroch častí, kde si môžete pozrieť, ako to vyzerá v zákulisí natáčania. Zažijete i stretnutia s Disneyho hrdinami, okázalú prehliadku trikov či atrakcií a ponoríte sa do sveta Disney Pixar s filmami ako napríklad Autá a Ratatouille. 

V rozprávkovom svete pri Disneylande Paríž sa môžete aj ubytovať 

 

Ak ste si vybrali len zájazd do Disneylandu a nechystáte sa do Paríža, nezúfajte. Ubytovať sa dá aj pri magických parkoch. Navyše v hoteloch, ktoré majú svoju vlastnú rozprávkovú atmosféru. Blízko Disneylandu Paríž je niekoľko čarovných Disney hotelov rôzneho štandardu. 

 

Podobne ako parky majú svoje vlastné témy a magické príbehy. Isto vám poskytnú komfort na snívanie po kúzelnom dni strávenom v parku.

 

Disneyland Paríž vás nenechá ani o hlade 

Pri dvoch tematických parkoch parížskeho Disneylandu nájdete viac ako 50 reštaurácií. Ponúkajú niečo pre každého. Svoje obľúbené jedlo si v nich nájdu fanúšikovia francúzskej, talianskej, blízkovýchodnej, ázijskej, africkej či mexickej kuchyne. 

 

Chutné, a navyše zdravé jedlá sú pripravené aj pre malých návštevníkov. Nielen tých isto poteší, že i reštaurácie sú, podobne ako parky a hotely, tematické. 

 

Ako zažijete v parížskom Disneylande ešte čarovnejší pobyt?

Najedzte sa s Disney postavičkami

 

Obed v rozprávkovej spoločnosti je nezabudnuteľným zážitkom. Tie najobľúbenejšie Disney postavičky vás navštívia pri stole a radi sa s vami na pamiatku aj odfotia. Zážitok ponúkajú vybrané reštaurácie. 

Objavte areál Avengers od Marvelu

 

Po novom sa aj najmenší návštevníci môžu stať najväčšími hrdinami. V parku v Disneylande v Paríži otvorili úplne nový areál, ktorý je venovaný Avengers. Čakajú vás tu zábavné misie, atrakcie, prekvapenia a možnosť vydať sa na epické dobrodružstvá vo svete Spidermana a ďalších hrdinov. 

Užite si v parku Halloween party

 

Naplánujte si pobyt v októbri a oslávte sviatok strašidiel vo veľkom štýle, v Disneyland Parku v Paríži. Všetky Disneyho bosorky budú oslavovať s vami, a to až do neskorých hodín. Mnohé atrakcie totiž bývajú otvorené aj v noci. 

 

Odporúčame si ale pobyt počas sviatkov a prázdnin rezervovať s dostatočným časovým predstihom. Park býva populárny a na poslednú chvíľu sa vám len ťažko ujde miesto.