Disneyland Paris

Disneyland Paris

UROBTE RADOSŤ VAŠIM NAJMENŠÍM A AJ SEBE Výlet do Paríža a návšteva zábavných parkov Disneyland Paris !

UROBTE RADOSŤ VAŠIM NAJMENŠÍM A AJ SEBE

Výlet do Paríža a návšteva zábavných parkov Disneyland Paris

2 DISNEY PARKY

Viac ako 50 atrakcií v Disneyland Park-u a Walt Disney Studios park-u prebúdza každý deň známe rozprávky a príbehy k životu a to len 35km od Paríža. Stretnite sa s Vašou najobľúbenejšou Disney postavičkou a nechate sa očariť farebnými dychberúcimi show a pochodmi. 

  • DISNEYLAND PARK

Rozprávkové zážitky pre celú rodinu

Nechajte sa očariť v 5-tich tematických krajinách kúzlom jedinečnými Disneyho klasikami. Zažite stretnutia s Disney postavičkami, atrakciami a jedinečnými show ako aj magickými momentmi spoločne so svojimi najbližšími. Taktiež aj pestrofarebný pochod s obsadením hviezd určite bude zážitkom pre malých aj veľkých. Kráľovským záverom dňa je úplná nová dych vyrážajúca večerná show Disney Illuminations, pri ktorej ožívajú farebné príbehy Disney v hre zo svetla, vody a ohňostroja. Disneyland Park je otvorený celoročne s extra dlhými otváracími hodinami každý deň.

  • WALT DISNEY STUDIOS PARK

Obrovské kino pre celú rodinu

Hneď vedľa Disneyland Parku si prídu filmoví fanúšikovia na svoje. Atmosféra filmových scén a stretnutia s Disneyho hrdinami sú zárukou úspechu. Park je postavený ako skutočné filmové štúdio a rozdelené do štyroch častí, kde sa môžete pozrieť ako to vyzerá v zákulisí. Zažite okázalú prehliadku trikov, filmových atrakcií a ponorte sa do sveta Disney Pixar s filmami Autá a Ratatouille. Park Walt Disney Studios je otvorený celoročne pre všetky filmové hviezdy, ktorými sa tu stanete aj vy.

HOTELY

Sedem čarovných tematických Disney hotelov rôzneho štandardu v srdci rezortu ako aj ďalších osem Disney odporúčaných hotelov v blízkosti parkov a úplne nová Village Nature Paris Vám poskytnú komfort pre snívanie po čarovnom dni strávenom v parku.

 

GASTRÓNOMIA

Vychutnajte si mnohé pochúťky v 50tich reštauráciách, ktoré ponúkajú pre každého čosi.

DISNEY VILLAGE

Objavte množstvo zábavy a reštauračných zariadení v Disney Village, torá sa nachádza priamo pred vstupom do Disney Parkov.

 

Naše tipy pre ešte čarovnejší pobyt

NAJEDZTE SA S DISNEY POSTAVIČKAMI

Obed v rozprávkovej spoločnosti je nezabudnuteľným zážitkom. Tie najobľúbenejšie Disney postavičky vás navštívia pri stole a radi sa s vami na pamiatku aj odfotia.

VEČERA & WESTERNOVÁ SHOW

Buffalo Bills Wild West Show.. – divoký západ s Mickym a jeho kamarátmi! Vy si budete vychutnávať večeru vo westernovom štýle, zatiaľ čo sa v aréne pod Vami budú preháňať indiáni a kovboji.

HALLOWEEN PARTY

Naplánujte si pobyt v októbri a zažite Disneyho haloweensku party v Disneyland Parku. Všetky Disneyho bosorky budú sláviť tento večer s Vami. A mnohé atrakcie sú otvorené aj počas noci.

Odporúčame si pobyt počas sviatkov a prázdnin rezervovať s dostatočným časovým predstihom.

 

Travel Expert Katarina