Ajman – najmenší emirát federácie

Ajman vďaka svojím širokým možnostiam láka ľudí z celého sveta

Ajman je najmenší zo všetkých emirátov, no zaslúži si vašu pozornosť. Podobne ako iné arabské emiráty, aj Ajman sa vyznačuje špecifickou architektúrou a autentickou kultúrou, ktorá láka turistov a dovolenkárov z celého sveta. Ide o prekrásne miesto plné možností na rôznorodé aktivity a plné nádherných pláží. Dokonale si tu užijete aktívnu dovolenkupríjemný oddych.

                         Dovolenka v Ajmane

Ajman je skvelá voľba pre každého

Rovnako, ako iné dovolenkové destinácie, aj Ajman poskytuje svojim návštevníkom veľké možnosti v oblasti ubytovania. Arabské Emiráty sú vo všeobecnosti známe prepychom, luxusnými hotelmi a kvalitným službami. Ide predsa o vyspelú krajinu, ktorá sa neustále rozvíja a napreduje. Práve preto sa sem rozhodne každoročne vycestovať nespočetné množstvo návštevníkov. Na svoje si tu príde takmer každý. Pre milovníkov pláží sú pripravené krásne a upravené pláže. Mnohé hotely tu majú vyhradené vlastné pláže, aby si hostia mohli tento kúsok raja nerušene vychutnať. Pre ľudí hľadajúcich gurmánsky zážitok sa tu nachádzajú mnohé reštaurácie, v ktorých vám pripravia tradičné tuzemské jedlá. Obľúbenci umenia tú nájdu rôzne múzeá a historické pamiatky. Tí, ktorí sa chcú trochu vyblázniť, môžu navštíviť miestny akvapark.

                                       Dovolenka v Ajmane

Iba na skok do Dubaja

Z Ajmanu sa ľahko dostanete do okolitých miest, v ktorých si svoju dovolenku môžete spestriť. Necelú pol hodinku od Ajmanu sa nachádza ďalší z arabských emirátov Šarjah, v ktorom máte možnosť zažiť obrovské množstvo nových zážitkov. No a pokiaľ by vám to stále nestačilo, ďalšiu pol hodinku od Šarjahu sa nachádza Dubaj. Mesto, ktoré nie je potrebné nikomu predstavovať. Luxus, neobmedzené možnosti, prekrásne prostredie a moderná architektúra, z neho robia výnimočné miesto. Vycestovať do Ajmanu sa preto oplatí. Toto miesto samo o sebe má čo ponúknuť každému turistovi alebo dovolenkárovi. Vďaka jeho polohe, môžete absolvovať výlet do susedných miest a dopriať si tak ešte väčšie množstvo zážitkov.

                             Dovolenka v Ajmane

Naši travel experti  vám radi poradia a pripravia ponuku dovolenky, na ktorú nikdy nezabudnete. Kontaktujte nás