Ajman ako najpohostinnejší z emirátov

Ajman - najmenší, ale najpohostinnejší zo siedmych emirátov

Spojené Arabské Emiráty sú synonymom luxusu, oddychu a nekonečnej zábavy. Emirátov je sedem a jeden z nich je skutočným lákadlom pre množstvo turistov, ktorí túžia po priateľskej atmosfére s dôrazom na autenticitu tamojších ľudí. Ajman je považovaný za jeden z najpohostinnejších emirátov, ak nie najpohostinnejší vôbec. Dôvodom je vraj zdedená tradícia predkov terajších obyvateľov, ktorí od nepamäti vítali pocestných po namáhavej ceste. Ajman je povestný bujarým susedským životom, ktorí spolu pravidelne prežívajú významné chvíľe v ich živote. Súdržnosť, radosť a láska sú tie správne pomenovania na život v Ajmane, ktorý môžete zažiť aj vy počas dovolenky. V arabskom emiráte zažijete nádherné pláže, nedotknutú prírodu a množstvo pamätihodností. Okúsite ti ústretovosť, pohostinnosť a pravé ľudské hodnoty.

                                                                        dovolenka v Ajmane

Ajman vás uchváti prírodou a nekonečnými možnosťami

Na každom kroku, ktorý urobíte v rámci emirátu Ajman, stretnete usmiatych a prívetivých ľudí, či už v bare, obchode, alebo na pláži. Povestné piesočné pobrežie Ajmanu a úchvatné oceánske lagúny sú prírodným bohatstvom, ktoré nezažijete kdekoľvek. Ajman vám otvára náruč plnú prírodných krás, ktoré chcete aspoň raz v živote zažiť na vlastnej koži. Na pobreží emirátu Ajman sa nachádza množstvo rezortov s luxusnými hotelovými plážami, ktoré sú umelo vybudované. Možnosťou je aj návšteva množstva bazénov, takže ak nemáte radi práve prírodnú krásu vodného života, vždy máte na výber. A nie len z druhu vody, v ktorej sa okúpete, ale aj z množstva atrakcií, ktoré vám spríjemnia dovolenku, či už je to windsurfing, jetskiing, flyboarding, jazdy na kajaku, jazdy na banánoch či rybárske výpravy.

                                                                          Dovolenka v Ajmane

Ajman v číslach

Ešte predtým, než sa vydáte na úžasnú dovolenku do Ajmanu, vedzte aj niekoľko faktov, ktoré vás po prílete neprekvapia. Ide o najmenší zo siedmych emirátov Arabského sveta, očakávajte preto pohostinnosť, útulnosť a pohodu na každom kroku, nech už stretnete hociktorého z 373 000 obyvateľov tejto tropickej krajiny. 

                                         Dovolenka v Ajmane

Radi by ste Ajman navštívili? Vyberte si z ponuky hotelov  ešte dnes.