ABU DHABI – to nie je len „malý brat“ Dubaja!

ABU DHABI – to nie je len „malý brat“ Dubaja!

Abu Dhabi síce nie je momentálne ten najpopulárnejší Emirát, túto pozíciu si už po niekoľko rokov stále úspešne drží Dubaj, ale rozhodne má čo ponúknuť.

ABU DHABI – to nie je len „malý brat“ Dubaja!

 

Abu Dhabi síce nie je momentálne ten najpopulárnejší Emirát, túto pozíciu si už po niekoľko rokov stále úspešne drží Dubaj, ale rozhodne má čo ponúknuť! Nie je to len „malý brat“ Dubaja, ktorý sľubuje dovolenku ako z rozprávky o 1001 noci!

Hlavné mesto Spojených Arabských Emirátov nesie rovnaké meno – Abu Dhabi a domáci sú nato patrične hrdí. Pobrežná promenáda lemovaná palmami je ako stvorená na prechádzky pri západe slnka. Nádherná a dych vyrážajúca mešita Sheikha Zayeda je sprístupnená aj turistom a rozhodne stojí za návštevu. Deň plný zábavy a napätia z extrémnej rýchlosti prežijete s celou rodinou v zábavnom parku Ferrari World.

Nádherné piesočnaté pláže nájdete na prírodnom ostrove Saadiyat Island, ktorý leží priamo pred pobrežím Abu Dhabi. Na ploche 9km nájdete bielu, pomaly sa zvažujúcu pláž a úžasné rezorty, ktoré splnia sen o dovolenke ako z rozprávky do poslednej bodky.

- St. Regis Saadiyat Island Resort -