Dovolenka 2019 - veľké plány na vašu cestu snov

Príďte si rezervovať vašu dovolenku do CK TUI ReiseCenter. Vyberte si zo širokej ponuky obľúbených dovolenkových destinácií a letovísk do celého sveta.

Dovolenka 2019

Uvažovali ste už nad tým, ako bude vyzerať vaša dovolenka 2019? Nezabudnite, že na plánovanie dovolenky nie je nikdy príliš skoro! Dovolenka 2019 sa totiž môže zdať ešte dosť ďaleko, no pri niektorých prípravách ako svadba, svadobná cesta, rodinné udalosti a oslavy, či slávnostné výročia, a podobne, je na plánovanie ten správny čas.

A možno ste si vybrali ako svoju budúcu dovolenku exotickú krajinu, ktorej plánovanie si vyžaduje viac ako pár mesiacov či týždňov vopred. Preto dovolenka 2019 od TUI ReiseCenter je tu pre vás.

Dovolenka 2019 - TUI ReiseCenter

 

TUI ReiseCenter ponúka dovolenky do celého sveta

Dovolenka 2019 predstavuje veľký výber možností a dovolenkových ponúk do celého sveta. S TUI ReiseCenter môžete cestovať za dobrodružstvom, oddychom, dych berúcou scenériou, nočným životom, za nákupmi, históriou, umením, atď. Cestovať môžete vo dvojici, so skupinou priateľov alebo s rodinou s deťmi. Každý si príde na svoje.

TUI ReiseCenter ponúka krátke dovolenky, predĺžené víkendy, alebo bežné 7 až 10 dňové dovolenky ale taktiež plavby loďou a skupinové zájazdy. Nie je nad čím váhať. Nech je dovolenka 2019 a každá dovolenka s TUI ReiseCenter tá, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Dovolenky 2019 s TUI ReiseCenter

 

S TUI ReiseCenter po celý rok

Kam na jar?

Jarná dovolenka ponúka široký výber dovolenkových a víkendových destinácií. Vďaka teplotám a menším návalom turistov je toto obdobie na dovolenku pre mnohých ako stvorené. Najobľúbenejšie sú veľké metropoly najmä Paríž vo Francúzsku, Londýn vo Veľkej Británii, New York v USA či Sydney v Austrálii.

Nezabúdame ani na tých, ktorí neobľubujú chladnejšie počasie a práve preto na jar uprednostňujú južnejšie teplé krajiny ako napr. Madagaskar či Seychely a Maledivy v Indickom oceáne, Malajzia v Ázii, pobrežia pri Červenom mori napr. Hurghada v Egypte, ale tiež Kuba, Jamajka či Kajmanské ostrovy v Karibiku, kde vycestujú za slnkom, pieskom a morom.

Dovolenka 2019 s TUI ReiseCenter

 

Dovolenka 2019 v lete

Leto je typické pre prázdniny, dovolenky, výlety, festivaly, kempingy či stanovačky. Veríme, že ani dovolenka 2019 nebude pre mnohých iná. S obľubou sa mnohí dovolenkári vracajú každoročne na miesta v Chorvátsku, Bulharsku, Taliansku či Španielsku, no obľúbené sú aj Tunisko, Turecko, Grécko či Egypt. Stále viac ľudí sa však zaujíma aj o Thajsko, Vietnam či Kambodžu a Maroko. Tieto miesta ponúkajú potešenie tak pre nadšencov histórie a architektúry ako aj pre fanúšikov krásnych pláží a vodných športov a aktivít. V mnohých mestách sa v lete konajú rôzne hudobné, filmové alebo iné festivaly, ktorých sa môžete zúčastniť, čo dodá vašej dovolenke jedinečnosť a naplní nezabudnuteľnými zážitkami.

Jesenná dovolenka 2019 s TUI ReiseCenter

Jesenná dovolenka je ideálna na prechádzky starobylým mestom, spoznávanie okolia, či posedeniach na terasách s dekou a horúcou čokoládou. Do letných krajín môžete vycestovať kedykoľvek v roku, no ak túžite po tej pravej jesennej atmosfére plnej farieb, slnečných lúčov a chladného vánku, miesta ako Normandia vo Francúzsku, Isle of Wight v Anglicku, Benátky v Taliansku, Vancouver v Kanade či Seattle v USA vám ponúknu to pravé jesenné čaro.

Dovolenka 2019 - TUI ReiseCenter

 

Zimná pohoda alebo športový adrenalín?

V zime patria už roky medzi najnavštevovanejšie zasnežené vrchy v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku či Švajčiarsku alebo ostrovy s bielymi plážami a tropickými teplotami ako Kanárske ostrovy, Seychely, Maurícius, Indonézia (najmä Bali) či Malajzia a Phuket v Thajsku. Či hľadáte športové aktivity, najmä teda lyžovanie a zaručené biele zasnežené kopce, alebo ste radšej milovníkom Vianoc pod palmami, v CK TUI ReiseCenter si nájdete to pravé. Zimné obdobie je skvelé aj na dovolenky pre rodiny s deťmi, pretože mnohé rezorty ponúkajú skvelé služby a širokú ponuku športových aj zábavných aktivít. Zažite nezabudnuteľné Vianoce so svojimi najbližšími na dovolenke v zahraničí, ktorá vás spojí veselými zážitkami a novými skúsenosťami.

Okrem Vianoc k zime patrí aj vítanie nového roka. Prečo nezažiť túto jedinečnú udalosť v „náručí“ teplého vánku, s nohami ponorenými do piesku alebo polnočným kúpaním v mori? Ak si vyberiete napríklad Kubu, zažijete množstvo veselých dní plných hudby, zábavy a veľmi priateľských domácich obyvateľov. Zaujímavé sú aj napr. Keňa alebo Tanzánia, v ktorých si najviac radosti ale i adrenalínu užijú milovníci afrických zvierat.

Dovolenky 2019 - TUI ReiseCenter

 

Všetko v jednom

Ak sa neviete rozhodnúť a radi by ste si užili oboje (pláž aj lyžovačku), ponúkame jednoznačne Dubaj. Dubaj je známe a obľúbené miesto aj pre náročných dovolenkárov, pretože sa tam nájde úplne všetko. Deti, dospelí aj seniori, rušné i tichšie miesta, adrenalín aj pokoj, slnko a pláž aj lyžovanie po celý rok – to je Dubaj.

CK TUI ReiseCenter

Akokoľvek sa rozhodnete, vaša dovolenka bude zaručene tá najlepšia s CK TUI ReiseCenter. Nech je vaša dovolenka 2019 a každá ďalšia skvelým oddychom, relaxom, športovým i adrenalínovým zážitkom, novou skúsenosťou, ukončením starého roka alebo vítaním nového, a plná pozitívnych zážitkov.