Turkish Airlines ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť

Turkish Airlines ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť

Letecká spoločnosť Turkish Airlines je členom Star Alliance, jednej z najrýchlejšie rastúcich leteckých spoločností na svete a v súčasnosti ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť.

Z Viedne, Salzburgu a Grazu prevádzkuje letecká spoločnosť lety niekoľkokrát denne do Istanbulu a odtiaľ priamo do viac ako 300 cieľových destinácií po celom svete. Geograficky ideálna poloha Istanbulu ponúka vynikajúce spojenia s Blízkym a Stredným východom, Strednou Áziou, Indickým subkontinentom, ako aj s Ďalekým východom a Afrikou.

Nové letisko v Istanbule, najmodernejšie centrum globálnej leteckej dopravy, taktiež dotvára atmosféru cestovného zážitku. Nový domov leteckej spoločnosti Turkish Airlines, ktorý naplno spustil svoju prevádzku v apríli 2019, poskytne celkovú kapacitu až 200 miliónov cestujúcich.

                                              

letenky Turkish Airlines

 

Let v triede Business so spoločnosťou Turkish Airlines je neporovnateľným zážitkom, ak kladiete dôraz na vyšší stupeň luxusu a chcete si užiť komfortný let s prioritným servisom a gurmánskym zážitkom. Ponúkame renomovanú tureckú pohostinnosť a kulinárske vrcholy medzinárodnej a domácej kuchyne - na dlhé vzdialenosti dokonca aj s vlastným šéfkuchárom, „Flying Chef“, na palube. Čaká na Vás najvyšší komfort, oceneniami vyznamenané jedlá, salóniky Turkish Airlines Lounges, uprednostnený check-in a dodatočná batožina bez poplatku.

 

                                              

Letenka na Bali

 

Spoločnosť Turkish Airlines, ktorá lieta do viac krajín ako ktorákoľvek iná letecká spoločnosť, úspešne zahájila 17. júla 2019 svoj prvý priamy let zo svojho domovského letiska v Istanbule do svetoznámej destinácie Bali v Indonézii. Bol to let číslo TK 066, prvýkrát s lietadlom typu Boeing 787-9 Dreamliner, ktoré pred niekoľkými týždňami doplnilo stále rastúcu flotilu leteckej spoločnosti.

 

                                                        

logo Turkish Airlines

 

Od 21. augusta 2019 sa k tejto destinácii pridá aj CANCUN. Let do tejto destinácie bude realizovaný ako tzv. let open jaw, cez Mexiko City, s novým veľkokapacitným lietadlom typu Boeing 787-9.