Turkish Airlines ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť

Turkish Airlines ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť

Letecká spoločnosť Turkish Airlines je členom Star Alliance, jednej z najrýchlejšie rastúcich leteckých spoločností na svete a v súčasnosti ponúka najväčšiu medzinárodnú leteckú dopravnú sieť.

Z Viedne, Salzburgu a Grazu prevádzkuje letecká spoločnosť lety niekoľkokrát denne do Istanbulu a odtiaľ priamo do viac ako 300 cieľových destinácií po celom svete. Geograficky ideálna poloha Istanbulu ponúka vynikajúce spojenia s Blízkym a Stredným východom, Strednou Áziou, Indickým subkontinentom, ako aj s Ďalekým východom a Afrikou.

Nové letisko v Istanbule, najmodernejšie centrum globálnej leteckej dopravy, taktiež dotvára atmosféru cestovného zážitku. Nový domov leteckej spoločnosti Turkish Airlines, ktorý naplno spustil svoju prevádzku v apríli 2019, poskytne celkovú kapacitu až 200 miliónov cestujúcich.

 

                                              

 

Let v triede Business so spoločnosťou Turkish Airlines je neporovnateľným zážitkom, ak kladiete dôraz na vyšší stupeň luxusu a chcete si užiť komfortný let s prioritným servisom a gurmánskym zážitkom. Ponúkame renomovanú tureckú pohostinnosť a kulinárske vrcholy medzinárodnej a domácej kuchyne - na dlhé vzdialenosti dokonca aj s vlastným šéfkuchárom, „Flying Chef“, na palube. Čaká na Vás najvyšší komfort, oceneniami vyznamenané jedlá, salóniky Turkish Airlines Lounges, uprednostnený check-in a dodatočná batožina bez poplatku.

 

                                              

 

Spoločnosť Turkish Airlines, ktorá lieta do viac krajín ako ktorákoľvek iná letecká spoločnosť, úspešne zahájila 17. júla 2019 svoj prvý priamy let zo svojho domovského letiska v Istanbule do svetoznámej destinácie Bali v Indonézii. Bol to let číslo TK 066, prvýkrát s lietadlom typu Boeing 787-9 Dreamliner, ktoré pred niekoľkými týždňami doplnilo stále rastúcu flotilu leteckej spoločnosti.

 

                                                        

 

Od 21. augusta 2019 sa k tejto destinácii pridá aj CANCUN. Let do tejto destinácie bude realizovaný ako tzv. let open jaw, cez Mexiko City, s novým veľkokapacitným lietadlom typu Boeing 787-9.