Jazykové pobyty

Jazykové pobyty s 35 ročnou skúsenosťou

 

 LAL jazykové pobyty

LAL Sprachreisen - love a language – ponúka pod týmto mottom široké portfólio jazykových pobytov už 35 rokov. Nechajte sa aj Vy presvedčiť vysokou kvalitou a špičkovým servisom našich pobytov v tých najkrajších kútoch sveta. Zažite štúdium jazyka všetkými svojimi zmyslami s jednotkou na nemeckom trhu – študijný úspech a zároveň zážitok z dovolenky garantovaný!

Prečo LAL?

Zaručene najvyšší akademický štandard

Vynikajúci pomer kvality a ceny

Široký výber programov a možností ubytovania

Garantovaný výsledok štúdia s LAL

Študijný materiál zahrnutý v cene kurzu

Prístup k LAL Advantage (online fórum, cvičenia a študijné materiály)

Možnosť rezervácie až do siedmich dní pred začiatkom kurzu

Bohatý mix účastníkov z rôznych krajín a kultúr

LAL školy a destinácie

Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom, španielskom, portugalskom či talianskom jazyku? Získať jazykový certifikát z ruštiny alebo francúzštiny? Alebo máte chuť zoznámiť sa so základmi japončiny, čínštiny či turečtiny? Je jedno, či sa rozhodnete pre LAL vlastnú jazykovú školu na Malte, v Anglicku, USA či Juhoafrickej republike alebo jednu z našich 70 certifikovaných partnerských škôl v ďalších atraktívnych krajinách – tú správnu kombináciu jazyka a kurzu u nás určite nájdete.  

Ponuka kurzov

Všetci vieme, že vedomosti z cudzieho jazyka získané zo školských lavíc ani zďaleka nestačia. Pre deti a mládež ponúkame štandardné aj intenzívne kurzy, ale i prípravné kurzy na maturitu. Pre dospelých máme v ponuke okrem štandardných a intenzívnych kurzov aj napr. biznis angličtinu či španielčinu, individuálne kurzy alebo prípravné kurzy na jazykové certifikáty.

Pre ešte intenzívnejší zážitok z jazykového pobytu priebežne dopĺňame i rôzne tematické jazykové kurzy pre športových nadšencov, milovníkov kultúry a lokálnej gastronómie či vybrané vekové skupiny (napr. 50+).  

Samozrejme, že v našom portfóliu nechýbajú ani dlhodobé jazykové kurzy, work&travel či volunteering.

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára – radi Vám vypracujeme ponuku na mieru.