Atlantis The Palm

Atlantis The Palm

Nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu

Atlantis the Palm - ikonický päť hviezdičkový hotelový rezort rozpínajúci sa na brehu známeho ostrova the Palm v Dubaji. Je výnimočný tak svojou architektúrou ako aj špičkovými službami. Do hotela sa z medzinárodného letiska Dubai International dostanete autom za pol hodinu. Atlantis si zamilujú nielen vaše deti ale svojimi nadpriemernými službami si zaručene získa aj vás. 

Všadeprítomnú vibrujúcu atmosféru kozmopolitného Dubaja dopĺňa moderný dizajn s luxusným nádychom. Hlavnou myšlienkou hotela je priniesť svojim zákazníkom nezabudnuteľný zážitok z pobytu. A darí sa im to výborne!

Rozprávkové ubytovanie s výhľadom na Arabský záliv

V hoteli je 1548 izieb a suit, ktoré dostali po nedávnej rekonštrukcií nový šmrnc. Vybrať si môžete zo širokej ponuky Deluxe izieb, luxusných Imperial Club izieb alebo populárnych Club Suites. Exkluzívnu dovolenku vám prinesie Prezidentská Suite, podmorská Underwater Suite alebo Royal Bridge Suite s kráľovskou veľkosťou 84 m2.

Suita
Deluxe Room
Underwater suite
Underwater Suite
The Royal Bridge Suite
Royal Bridge Suite

Jedna z najobľúbenejších plážových destinácií 

Atlantis the Palm patrí jednoznačne medzi favoritov dubajských plážových hotelov. Jeho súkromná hotelová pláž dlhá 1,4 km má úžasný výhľad na Arabský záliv. Lehátka a slnečníky sú v celom rezorte bez poplatku. Keďže Dubaj je tropická destinácia, teploty vzduchu aj vody sa celoročne pohybujú na vysokých číslach. Najprímnejšia návšteva je preto počas jarných a jesenných mesiacov.

Atlantis the Palm pláž
Atlantis the Palm - pláž

Aquaventure Waterpark - dobrodružná jazda pre celú rodinu

Hlavnou atrakciou hotela je najväčší aquapark na svete - Aquaventure Waterpark. Každá rezervácia v hoteli automaticky obsahuje vstup do tohto úžasného vodného sveta. Vyskytuje sa tu viac ako 150 šmýkačiek, najväčší tobogán svojho druhu, najvyšší vertikálny pád ako aj najdlhší rodinný raftový tobogán na blízkom východe. Tento prepracovaný zábavný aquapark je jednoducho plný superlatívov. Deti sa vyšantia v 4 hlavných detských zónach - Splaschers Island pre menšie deti, Splashers Mountain s lezeckými stenami v krytom aquaparku s polynézskou tematikou Splashers Lagoon či v Splashers Cove.

Atlantis Aquaventure
Atlantis Kids zone
Splashers Cove
Immortal Falls
Immortal Falls

Okrem iného si môžete vyskúšať jazdu na Shockwave a mnohé ďalšie atrakcie pre celú rodinu, ktoré na vás nenechajú nitku suchú. Vaše deti si tu užijú hodiny nekonečnej vodnej zábavy a ťažko ich dostanete na izbu. Keď hľadáte dobrodružné miesto, kde by sa vaše deti vybláznili do sýtosti, Aquaventure Waterpark je ideálnou voľbou.

Plávajte s delfínmi a uškatcami

Zažili ste už niekedy plávanie s delfínmi? Delfinárium Dolphin Bay a návšteva uškatcov patria medzi najobľúbenejšie atrakcie hotela. Nielenže sa dozviete veľa nových informácií o svete týchto inteligentných a extrémne spoločenských morských cicavcov, ale odnesiete si so sebou krásny zážitok na celý život.

Dolphin Bay Atlantis
Dolphin Bay
uškatce
Sea Lion Point
Dolphin Bay

Bájna Atlantída 

Ak vaše deti náhodou omrzí obrovský aquapark, zoberte ich do The Lost Chambers. Je to svet akvárií nachádzajúci sa v suteréne hotela, v ktorom žije 65 000 morských živočíchov vrátane žralokov. Zaujímavosťou je tiež koncept akvária, ktorý je tvorený v štýle bájnej potopenej krajiny Atlantídy. 

Ak radi cvičíte jogu, ulahodí vám neobyčajný zážitok v podobe podvodnej jogy. V momente ako vstúpite na podložku, zahodíte za seba každodenný hektický život a stávate sa súčasťou fascinujúceho podmorského sveta.

Lost Chambers akvárium
The Lost Chambers 

Gastronomická destinácia 

V rezorte môžete vyskúšať 29 svetových reštaurácií a zažiť tak kulinárske nebo. V ponuke je napríklad steak house, ázijská, japonská, či talianska kuchyňa, ktorej velí michelinský šéfkuchár Giorgo Locatelli. Všetky reštaurácie sú na veľmi vysokej úrovni. Poznáte slávneho britského šéfkuchára Gordona Ramseyho?

V Atlantis the Palm máte možnosť vydať sa na tour de svetové reštaurácie a ochutnať aj jeho výnimočné gastronomické umenie. 

Seafire Steakhouse 
Locatelli restarant
Ronda Locatelli Restaurant
Atlantis smoked whisky
Xbar Smoked whisky 

Čo ešte Atlantis the Palm ponúka?

Božským balzamom pre telo a dušu je hotelové wellness Shi-Qi Spa s 27 liečebnými miestnosťami. Rozmaznávať vás tu budú unikátne procedúry či aromaterapia s použitím najkvalitnejších kozmetických značiek. Terapii predchádza konzultácia so Spa odborníkmi, ktorí vám vytvoria plán procedúr šitý na mieru. Ak dostanete chuť na šport, nájdete tu moderné fitnesscentrum s výhľadom na vonkajší bazén. 

Keď vás relax na pláži alebo vo wellnesse omrzí, vyberte sa na nákupy! V nákupnej pasáži Atlantis Avenue dominujú svetoznáme značky a môžete si uloviť unikátne kúsky alebo si osviežiť svoj look v salóne krásy. 

Atlantis the Palm v číslach:

 • 1548 izieb a suit
 • 24 - hodinový servis
 • 24 - hodinová recepcia
 • 22 ubytovacích poschodí
 • 7 výťahov vo východnej veži
 • 6 výťahov v západnej veži
 • 29 reštaurácii a barov
 • 3 vonkajšie bazény
 • 2 vonkajšie detské ihriská
 • 1,4 km dlhá súkromná pláž
 • 1 delfinárium Dolphin Bay
 • 150 šmýkačiek v Aquaventure Waterpark
 • 1 nákupná pasáž

Ako sa dostanete do Dubaja?

Letecká spoločnosť Emirates Airlines lieta z Viedne do Dubaja pravidelne každý deň, v piatok a v nedeľu 2x denne. Ak by ste si chceli spraviť výlet do neďalekého  Abú Dhabí, z Viedne lieta spoločnosť Wizz Air 3x do týždňa. V prípade záujmu o letenky, vám radi poradíme na letenky@tui-reisecenter.sk.