ABSOLÚTNA NOVINKA OD EMIRATES:  Game Changer!

NOVINKA OD EMIRATES AIRLINES: Game Changer!

Od 01.12.2018 máte možnosť letieť s prevratnou novinkou na poli leteckej dopravy od Emirates: novým lietadlom typu Boeing 777 s úplne novým dizajnom a inováciami.

ABSOLÚTNA NOVINKA OD EMIRATES:  Game Changer: od 01.12.2018 lieta priamo z Viedne

Od 01.12.2018 máte možnosť letieť s prevratnou novinkou na poli leteckej dopravy od Emirates airlines: novým lietadlom typu Boeing 777 s úplne novým dizajnom a inováciami.

Letecká spoločnosť Emirates airlines predstavila úplne nový Boeing 777-300ER, ktorý nesie príznačný názov “Game Changer”. Aj Vy máte príležitosť letieť s touto novinkou, ktorá cestujúcim ponúka doposiaľ nepoznané vylepšenia a inovácie. Emirates lieta od 01.12.2018 denne z Viedne do Dubaja a Vy sa ocitnete na palube tých najmodernejších lietadiel aké sú momentálne k dispozícii “Game Changer” alebo Airbus A380.

Hlavné zmeny nájdu cestujúci v triede First Class: 6 privátnych suite s nádherným dizajnom, ktoré ponúkajú absolútne súkromie vďaka dverám od podlahy až po strop. Sedadlá inšpirované NASA technológiou s nulovou gravitáciou poskytujú prirodzené sedenie počas celého letu. Už sa nemusíte báť, že sa Vám neujde suite pri okne, odkiaľ môžete pozorovať výhľad. Aj sedadlá v strednom rade ponúkajú rovnaký výhľad ako sedadlá pri okne a to vďaka virtuálnym oknám, ktoré premietajú skutočný pohľad. Medzi ďalšie vylepšenia patrí individuálna kontrola teploty, ako aj osvetlenia vo Vašej suite, aby Vám už nikdy nebolo na palube chladno a pre skutočných pozorovateľov sú pripravené aj ďalekohľady.

Emirates airlines first class

-First Class-

Kompletne nové sedadlá si užijú pasažieri vo vylepšenej Business Class, ktorá ponúka maximálny komfort. Služobne cestujúci ocenia nový vyťahovací stolík, ktorý ponúka viac priestoru na prácu počas letu.

Emirates airlines business class

-Business Class-

Nová Economy Class prináša nový dizajn vo farbe champagne s tónmi modrej a každé jedno sedadlo má vlastný dizajn. Nenájdete dve rovnaké sedadlá na jednej palube.

Emirates airlines economy class

-Economy Class-