20 rokov TUI na Slovensku

20 rokov TUI na Slovensku

Tento rok oslavujeme 20 rokov na slovenskom trhu. Vďaka spokojnosti klientov sme sa vypracovali k špičke cestovných kancelárií. Ročne s nami vycestuje až 17 000 klientov.

Patríme k najväčšiemu koncernu cestovného ruchu na svete - TUI Group. Široké portfólio služieb pozostáva zo silných touroperátorov, viac ako 1 200 cestovných kancelárií a popredných online portálov, 5 leteckých spoločností s flotilou viac ako 130 lietadiel, viac ako 400 hotelov či 16 výletných lodí po celom svete. TUI zastáva celú škálu služieb cestovného ruchu pod jednou strechou. Naša veľkosť a sila nám umožňuje uspokojiť viac ako 21 miliónov zákazníkov vo viac ako 180 destináciách ročne. Kľúčovou črtou našej firemnej kultúry je naša globálna zodpovednosť za hospodársku, environmentálnu a sociálnu udržateľnosť. Odráža sa to vo viac ako 20 rokoch záväzku trvalo udržateľného cestovného ruchu. Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“.


 My oslavujeme 20 rokov a vy vyhrávate

Súťaž o 3x500 € darčekový poukaz na dovolenku podľa vlastného výberu bola ukončená 29.4.2024.

Súťaž v spolupráci s NAY SK o smartfón Samsung Galaxy S23 FE bola ukončená 16.5.2024

Súťaž v spolupráci s Austrian Airlines o 2 letenky z Viedne na Malorku bola ukončená 3.6.2024


 Náš príbeh

Všetko to začalo v roku 2004 na Panskej ulici v Bratislave. Za cestovnou kanceláriou TUI ReiseCenter Slovensko vtedy stáli tri osoby. Milovali cestovanie, objavovanie nových krajín, kultúr i kuchýň a tak bol ich cieľ jasný. Sprostredkovať najkrajšie životné zážitky a otvoriť dvere do sveta pre ľudí... Pre ľudí, ktorí radi cestujú k moru, za relaxom a oddychom, ale aj pre tých, čo radi spoznávajú, hľadajú aktívnu dovolenku a dobrodružstvo. 
Jedným z prvých troch členov, ktorí pôsobili v TUI ReiseCenter Slovensko od založenia je aj Mariana Metwaly Veiglová, ktorá pred osemnástimi rokmi prevzala kormidlo vedenia a odvtedy udáva smer plavby. Dnes je to práve ona, ktorá rozpráva príbeh o „TUI-ke“.

 

Mariana MV

MARIANA METWALY VEIGLOVÁ

„Počas prvých dvoch rokov sa v letnej sezóne lietalo na dovolenky z Bratislavy a práve počas týchto dvoch rokov sme si uvedomili, že ľudia chcú lietať veľa  a do rôznych krajín. Uprednostňovali preto odlety z viedenského letiska, ktoré ponúkalo oveľa väčší výber nielen destinácií, ale aj leteckých spoločností. Ponuka sa teda prispôsobila potrebám klientov a tím sa rozšíril, aby mohol tieto potreby plnohodnotne napĺňať. Najväčším pozitívom týchto zmien však pokladám to, že tím, ktorý písal tento príbeh prvé roky sa vlastne nezmenil a naďalej ho tvorí. Prioritou našej cestovnej kancelárie je, aby mali kolegovia počas roka priestor stále cestovať a to nielen pracovne, ale aj súkromne. Objavovať nové destinácie, spoznávať nové kultúry, ale tiež sa školiť v oblasti cestovného ruchu a vžiť sa s našou ponukou od hotelov až po letecké spoločnosti.“ 

Tento rok je to 20 rokov od založenia prvej pobočky TUI ReiseCenter Slovensko v historickom centre Bratislavy, ktorá sa odvtedy stala slovenskou centrálou. Podarilo sa nám otvoriť ďalšie tri pobočky v nákupných centrách Avion Shopping Park, Bory Mall a Eurovea a zabehnutých máme niekoľko franšíz po Slovensku. Za týchto 20 rokov sme boli súčasťou množstva vašich dovolenkových zážikov a úsmevných spomienok z ciest, letov i plavieb. Z troch ľudí sme sa rozrástli na 30 členný tím nadšených cestovateľov vždy ochotných poradiť

 A sú to práve ľudia, ktorí stoja za úspechom a „dlhovekosťou“ našej cestovnej kancelárie.
Vďaka profesionálnemu tímu travel expertov, ostatných členov tímu a v neposlednom rade vďaka spokojným zákazníkom, môžeme dnes osláviť 20. výročie a ísť naproti ďalším rokom plných tyrkysového mora, piesočnatých pláží, nezabudnuteľných spomienok, dobrodružstiev a to vždy s úsmevom na tvári.

Lebo "Discover your SMILE with TUI."


 Pobočky

PANSKÁ 10

VLADIMÍR DANČÍK

„V spoločnosti pôsobím 19 rokov. Jedna z mojich top destinácií je Bali. Bali nie je len o pokojnom kúpaní v mori, pretože už na obed more doslova odíde do diaľav. Pre náročnejších odporúčam v oblasti Nusa Dua hotel Ritz Carlton, The Mulia a The Apurva Kempinski. V oblasti Seminyak odporúčam hotel The Samaya Seminyak a v Jimbarane Four Seasons resort Bali at Jimbaran Bay. Mestečko Kuta preferujú mladší a zábavychtiví ľudia. Ak vás priťahuje atmosféra pravej džungle, je prenocovanie v mestečku Ubud to pravé. Okúsil som rezort The Royal Pita Maha, ktorý očarí vilkami a privátnymi záhradkami priamo nad riekou Ayung, kde sa dá raftovať. Po zotmení vás čaká nádherná obloha posiata hviezdami a budete mať možnosť započúvať sa do hlasných zvukov džungle. Odporúčam rozdeliť si ubytovanie do viacerých hoteloch a vychutnať si duchovný rozmer rôznych častí ostrova. K srdcu mi najviac prirástla Južná Afrika a Juhoafrická republika. Nadchol ma Národný park Madikwe Game Reserve."

EUROVEA

ZUZANA JURICOVÁ

„Pobočku Eurovea vediem od jej otvorenia v roku 2012, avšak v cestovnom ruchu sa pohybujem už skoro 16 rokov. Za túto dobu som mala možnosť navštíviť viaceré krajiny, ktoré mi učarovali a kde sa rada vraciam ako napríklad ostrov Maurícius, kde odporúčam hotel JW Marriott Mauritius Resot pre jeho nádhernú pláž a úžasný servis. Ak ste milovníci jógy a zdravého životného štýlu, tak určite navštívte ostrov Bali alebo vyskúšajte ajurvédsky pobyt v Indii. Mojou srdcovou záležitosťou je však Grécko a táto krajina mi učarovala natoľko, že sa učím ich jazyk. Spomedzi všetkých gréckych ostrovov som ich navštívila desiatky a každorone sa sem rada vraciam. Medzi moje tajné tipy z gréckych ostrovov patria ostrovy Ios, Kalymnos, Leros, kde vždy zažijete typickú atmosféru Grécka a ich bezproblémový štýl života."

AVION SHOPPING PARK

MARIÁN VEIGEL

„Pobočku v Avione úspešne vediem už 14 rokov. Počas tohto času som mal možnosť navštíviť obrovské množstvo nami ponúkaných destinácií, za čo som veľmi vďačný. 
Postupom času som sa prepracoval na experta v luxusnom cestovaní a veľmi ma baví plánovať mojim zákazníkom najrôznejšie cesty na mieru, nazývané aj ako Private Travel. Okrem toho sa venujem korporátnej klientele, najmä organizácii incentívnych pobytov po celom svete od A-Z. Pobočka v Avione patrí do TOP 3 v Rakúsku a strednej a východnej Európe v oblasti luxusných ciest. Na toto umiestnenie som spolu s mojim tímom veľmi hrdý.  

Medzi moje TOP cestovateľské zážitky patrí: južná Afrika, Viktóriine vodopády v Zimbabwe a Safari v Botswane, raj na zemi - Maldivy, Malajzia a ostrov Borneo, Mexiko, ktoré považujem za svoj druhý domov a Rio de Janeiro v Brazílii, ktoré považujem za jedno z najviac cool miest, ktoré som doposiaľ zažil."

BORY MALL

ROMAN ŠLOSÁR

„Pobočku v Bory Mall vediem od jej otvorenia v roku 2019. Odporúčam navštíviť Tenerife. Výhodou Kanárskych ostrovov je celoročne príjemné počasie. Najväčším lákadlom ostrova je stále aktívna sopka Pico de Teide. V zimných mesiacoch tu pri peknom počasí zažijete úžasný kontrast - kúpanie na pláži a pri pohľade na vrchol sopky uvidíte sneh. Pohľad na miestnu večernú oblohu, kedy je žiara hviezd vidieť v plnej kráse, je na nezaplatenie. Jednoznačnou srdcovkou je pre mňa celkovo Španielsko. Nastavenie ľudí, ktorí tu žijú a ich radosť zo života je nákazlivá. Vedia sa zabávať, všetko má svoj čas, nikam sa neponáhľajú a doprajú si siestu. Pri tom nevedno ako dlho vlastne trvá. To mi vždy pripomenie, aby som trochu pribrzdil a vedel si naplno vychutnať prítomný okamih."

Hľadáte cestu presne podľa vašich predstáv? Sme tu pre vás, neváhajte sa na nás obrátiť