Svadba v zahraničí | Svadby v zahraničí

Je aj vašim snom svadba v zahraničí? TUI ReiseCenter vám dokáže tento sen splniť! Ponúkame svadobné cesty do obľúbených destinácií, akými sú ostrovy Maurícius, Maledivy, Seychelly, Dominikánska republika či Bali.

Svadba v zahraničí je snom nejedného páru, ktorý plánuje spečatiť svoju lásku navždy. Veď kto by nechcel svoje "áno" povedať na piesočnatej pláži, v tieni paliem, s výhľadom na slnko zapadajúce za horizont a za sprievodu šumu mora? Svadby v zahraničí však nie sú jednoduchou záležitosťou, najmä pokiaľ ide o vybavovanie nevyhnutných oficialít. Práve preto TUI ReiseCenter prináša svadby v zahraničí na kľúč - všetko potrebné vybavíme za vás a vy si môžete svoj "Deň D" vychutnať naplno, bez akýchkoľvek starostí. Užite si svoju svadbu na ostrove Maurícius, Maledivy, Seychelly, Bali či v Dominikánskej republike! 

svadby v zahraničí

 Svadba v zahraničí - na ostrove Maurícius

Ostrov Maurícius je pre svadby v zahraničí priam ako stvorený. Exotika v srdci Indického oceánu ponúka nekonečné piesočnaté pláže kontrastujúce so zeleňou tamojšieho pralesu a bohatým podmorským svetom, ktorý čaká len na to, kedy jeho tajomstvá preskúmate.

svadba v zahraničí - mauríciusextra ponukaextra ponukasvadba v zahraničí

Svadba na ostrovoch Maledivy

Svadba v raji - presne tak by sa dala charakterizovať svadba v zahraničí, konkrétne na ostrovoch Maledivy. Snehovobiely piesok na pláži, azúrové more a zároveň krása nedotknutej prírody, ktorá sa tu nachádza. K tomu všetkému maximálne súkromie, aké nenájdete takmer v žiadnej inej dovolenkovej destinácii.

svadby v zahraničí  - maledivy svadba v zahraničí - maledivysvadba v zahraničí - maledivysvadba v zahraničí - maledivy

Svadby v zahraničí - Svadby v Indickom oceáne

Túžite po netradičnej a exotickej svadbe, na ktorej budete iba vy a váš partner, prípadne tí najbližší členovia vašej rodiny? V tom prípade je pre vás svadba v zahraničí, na Seychellských ostrovoch, priam ako stvorená pre vás. Veď dokážete si vôbec predstaviť krajšie miesto na svoju svadbu, než na jednom zo 115 rajských ostrovov ukrytých vo vodách Indického oceána? Garantujeme vám, že svadba na jednej z najkrajších pláží sveta bude pre vás tým najväčším zážitkom - stačí nás kontaktovať a všetko potrebné už vybavíme za vás!

svadba v zahraničí - Seychellysvadby v zahraničí - extra ponukaextra pre vásextra pre vás

Svadba v Karibiku 


svadba v zahraničí - barbados
svadby v zahraničí - jamajka
Developed by TravelData